Гибкие магниты

Магнитный винил для изготовления рекламных и сувенирных магнитов

Виникли питання? Хочете задати питання?

Позвоните к нам по телефону:

+38 044 4964981
+38 067 5494069

або заповніть контактну форму:

НАШ МАГАЗИН НА ПРОМ.УА

Гнучкі магніти та їх застосування

Будь-яка реклама завжди супроводжується витратами. В більшості випадків — це задоволення недешеве. Коли необхідно виконати широке охоплення аудиторії, а бюджет обмежений, доводиться знаходити нові способи популяризації продукту або послуги. Один із способів — гнучкі магніти з рекламною інформацією.

Магнітні матеріали — поняття широке і не обмежується такими виробами, як магніти на холодильник. Цей, відносно недорогий продукт, став справжньою знахідкою для тих, кому необхідно отримати прихильність як існуючих, так і нових споживачів.

До магнітних комерційних виробів відносять:

 • Фотографії з магнітною основою;
 • Розвиваючі матеріали для дітей різного віку;
 • Сувеніри (акрилові, дерев’яні, керамічні);
 • Мобільні демонстраційні стенди;
 • Продукти спеціальної поліграфії та інше.

З різновидів магнітів виділяють:

Магнітний вініл — еластичний міцний матеріал, за допомогою якого можна ефективно і недорого подати рекламну інформацію будь-якого характеру. Особливу популярність на сьогоднішній день набули фотозображення з магнітними властивостями. До таких належать фотографії, меню, календарі та інша демонстраційна продукція.

Полімерний магнітний матеріал випускається в декількох формах:

 • Листи. Широко застосовуються в поліграфії. Як правило, з них створюють рекламні плакати, зображення. Форма листа зручна в експлуатації, прекрасно лягає на призначену поверхню і її легко можна замінити, не маючи спеціальних навичок. Листовий магнітний вініл — незамінний продукт в навчальних і демонстраційних компаніях. Він мобільний, міцний, стійкий до деформацій. У продажу можна зустріти стандартні розміри, а можна замовити індивідуальні;
 • Стрічки. Магнітна стрічка призначена для створення невеликих інформаційних матеріалів: цінників, цифрових значень (курсів валют), дрібних сувенірів. Може бути виготовлена ​​як з клейовою основою, так і без неї. Забезпечує хороше магнітне властивість і є зносостійким матеріалом;
 • Рулони. Має кілька стандартних розмірів, але може бути виготовлений за індивідуальним замовленням. Використовується у виробництві всіляких товарів — від плакатів до розвиваючих дитячих ігор. Магнітний вініл в рулонах купується, коли необхідний великий тираж продукції.
 • Феритова основа може бути різної товщини. Чим товстіший шар, тим вище здатність утримувати вагу покриття (паперового, дерев’яного, керамічного і т.д.).

 

Фотомагніти на сьогоднішній день користуються високим попитом, коштують недорого, служать довго і економічно себе виправдовують. Неодимовий магніт відомий своїми кращими якостями — потужністю і стійкістю. Хоча даний матеріал коштує трохи дорожче, але зовні виглядає набагато привабливіше ферритового. Ідеально підходить для побутового використання, в рукоділлі, а також у виготовленні рекламних продуктів.

Магніти оптом і «на замовлення»

Ферітовий і неодимовий магніти — популярні продукти в рекламному бізнесі. У нас можна купити магніти оптом, в роздріб і під замовлення. Крім того, ми підходимо до процесу виготовлення індивідуально і завжди раді допомогти. Тому, якщо Вам необхідно зробити нестандартний замовлення — зателефонуйте для уточнення деталей.

Наші послуги

Крім продажу готової продукції, ми надаємо наступні послуги:

 

 • Порізка та висікання полімерних магнітних матеріалів. В інтернеті можна знайти багато способів різання. Однак професійне обладнання виконає це завдання швидше і якісніше.
 • Вирубка і перфорація на нашому підприємстві здійснюється Тигельні преси. Його сила тиску настільки висока, що може впоратися навіть з пластиком і шкірою. Жодне офісне обладнання не зможе зробити більш чіткі контури, ніж тигельний прес. Тому, можна бути впевненим в тому, що Ваша продукція буде ідеально рівною;
 • Ламінування паперу. Призначена послуга для того, щоб захистити верхній шар від вологи та інших пошкоджень. Виконується за допомогою ламінатора. Різноманітність захисних плівок дозволяє зробити поверхню матовою, глянцевою або надати текстуру;
 • Упаковка. Завдяки власному виробництву, ми виробляємо і пакуємо товари для подальшого перевезення і реалізації. Це забезпечує не тільки більш вигідну ціну, але і збереження продукції.

Співпраця з нами

Купуючи продукцію в нашій компанії, Ви отримуєте:

 • Високий рівень сервісу і якості;
 • Альтернативний варіант доставки в будь-який регіон України (НОВА ПОШТА, Делівері, CAT);
 • Консультування з будь-якого питання.
 • Ми пропонуємо зручний спосіб оплати товарів / послуг і гарантуємо кращу якість.

Магнітний вініл: ціна і оформлення замовлень

Ми пропонуємо гнучкий магнітний лист високої якості за розумними цінами. На сайті ви зможете купити гнучкий магніт в рулонах, нарізаний на аркуші або в стрічці. Вся продукція поставляється великими і дрібними партіями. Вартість буде максимально доступною. Ціна залежить від обсягу замовлень і може змінюватися в залежності від того, купуєте ви заготовки, або м’які магніти з нанесеним малюнком.

Телефонуйте, і наші менеджери оформлять замовлення за п’ять хвилин.

Отправить запрос