Фабрика сувенирных и рекламных магнитов

Изготовим в сжатые сроки: плоский рекламный магнит, смоляной магнит, сувенирные магниты на холодильник или любые виды других рекламных магнитов

Пласкі магніти

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]

НАШ МАГАЗИН НА ПРОМ.УА

БУМАЖНЫЕ ПАКЕТЫ

Рекламні та сувенірні магніти на основі магнітного вінілу, стали звичним предметом в кожному будинку. У кожного є сувенірні, або рекламні магніти на холодильнику. Це інструмент, який Ви можете використовувати в своїх цілях для прибутку або реклами (вони будуть постійним нагадуванням про послугу або товар, які Ви пропонуєте, так як основне місце розташування — холодильник, а він — найпопулярніше місце в кожному будинку).

Виготовлення магнітів різного типу — наша спеціалізація і ми готові запропонувати великий вибір форм, розмірів, матеріалів і т.д.

Замовити рекламні та сувенірні магніти від виробника

Ми пропонуємо широкий асортимент магнітної продукції. До найбільш популярних видів відносяться:

 • плоскі магніти;
 • магнітні візитки;
 • західні магніти;
 • магніти на автомобіль;
 • смоляні магніти;
 • магнітні шпалери;
 • рекламні магніти на холодильники і інші металеві поверхні.

Рекламні та сувенірні магнити: різновиди

Плоскі магніти:

Плоскі магніти — найбільш поширена і популярна форма випуску. Вони дуже популярні завдяки своїй дешевизні і ефективності. Їх використовують для виробництва сувенірів з популярних туристичних місць або як рекламний інструмент.

Ви можете замовити плоскі магніти будь-якої форми: круглі, прямокутні, квадратні, довільної форми і т.п. До основних видів товарів цієї категорії відносяться: магнітні візитки, пазли, фоторамки, закладки, календарі, блокноти, термометри і т.п.

Західні магніти:

Західні магніти відрізняються способом виробництва, а також своїм привабливим зовнішнім виглядом. Це прекрасний сувенір і реклама, яка вигідно виглядає в очах покупців.

Ми пропонуємо такі магніти в двох формах: прямокутні і з закругленими краями. Сучасне обладнання дозволяє виготовити такі магнітики будь-яких розмірів.

Магніти на автомобіль:

Це особливий вид продукції, який призначений для використання на автомобілях. Вони міцніше тримаються і відрізняються підвищеною стійкістю до зовнішніх впливів, що дає можливість використовувати магніт неодноразово і на різних машинах. Також до достоїнств відносять швидке розміщення і абсолютну нешкідливість для покриття капота.

Смоляні магніти:

Смоляні магніти відрізняються способом виробництва, завдяки якому зображення виходить красивим і насиченим. Такий сувенір хочеться помацати, зберегти і розмістити на найпомітнішому місці.

Полімерне покриття робить їх стійкими до впливу води, температури, сонячного світла.

Ви можете замовити такі магнітики будь-якого розміру і форми. Також можливо висічення отворів будь-якого діаметру.

Магнітні шпалери:

Магнітні шпалери — сучасне рішення, яке відмінно підійде для дитячої кімнати, кухні і т.п. спеціальний шар дозволить розміщувати будь-яку інформацію, не пошкоджуючи основну поверхню. Це дуже зручно і красиво, до того ж практично.

Виробництво магнітів і продаж (Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Дніпро)

На ринку багато аналогічних пропозицій. Чому ж варто замовити виготовлення рекламних магнітів саме у нас?

 1. Професіоналізм. Виготовлення магнітиків на холодильник і інші предмети — наша робота протягом багатьох років. Ми встигли напрацювати великий досвід і готові гарантувати відмінну якість товару. До того ж ми працюємо тільки на своєму сучасному обладнанні, не звертаючись до стороннім фірмам, тому контроль якості проводиться на кожному етапі.
 2. Широкий асортимент і замовлення за індивідуальними параметрами. Ми готові виконати практично будь-яке замовлення.
 3. Низькі ціни. Вартість наших послуг — одна з найнижчих на ринку. Ми не завищуємо ціни.
 4. Швидкі терміни. Ми пропонуємо мінімальні терміни виготовлення. Дата обговорюється з кожним клієнтом.
 5. Вигідні умови. При оформленні великих оптових партій ми готові запропонувати знижки і завжди готові піти назустріч клієнту.

Замовляйте магніти та іншу продукцію по телефону, або через форму зворотного зв’язку.

 

Отправить запрос