Виробляти сувеніри на замовлення — вигідний варіант для ведення сімейного бізнесу. Головне вибрати напрямок, яке не потребує великих фінансових вкладень. Наприклад, запустіть домашній міні-цех по створенню магнітів — недорогих і затребуваних сувенірів, що прикрашають холодильник мало не в кожному будинку.

Щоб зробити магніт не знадобиться багато часу і складне, дороге устаткування. Як втілити задум про магнітний міні-цех у будинку, розповідаємо в даній статті.

Чому магнітний міні-цех вигідне рішення для початківців?

На перший погляд, ідея домашнього виробництва магнітиків не оригінальна. Але це зовсім не так! За умов, що власник креативний і створює те, що подобається і цікаво потенційному клієнту, успіх на ринку забезпечений.

Якщо ваше місто — центр туризму або відпочинку, в ньому багато красивих місць, історико-архітектурних пам’яток і пам’ятників релігійного зодчества, є сенс виготовити відповідні сувеніри. Магніт з визначними пам’ятками міста із задоволенням куплять туристи на згадку про поїздку.

Великою популярністю в соціальних мережах користуються демотиватори. Чому б не завдати особливо актуальні і колоритні на магніти? Така продукція однозначно знайде свою аудиторію. Хороший сюрприз для рідних, близьких, друзів — друк фото на магнітах. Оригінальний сувенір сподобається кожному, і без клієнтів ви не залишитеся.

Не варто забувати про те, що в цільову аудиторію магнітного бізнесу входять діти. Барвисті та яскраві магніти дитячі із зображенням героїв улюблених мультфільмів і коміксів порадують малюків та їхніх батьків.

Переваги магнітного міні-цеху очевидні. По-перше, не потрібно великих фінансових вкладень і покупки спеціального дорогого обладнання. Дрібнооптову партію таких сувенірів легко, недорого і швидко робити в домашніх умовах.

По-друге, більшість людей хоч раз в житті купували магніти. Вони подобаються як дітям, так і дорослим і лідирують серед сувенірів, які купуються в якості подарунка або додому. Через невисоку вартість їхні колекції в кожному будинку періодично оновлюються. Якщо проявити фантазію і оригінальність, періодично оновлювати асортимент і впроваджувати нові ідеї, просувати свій бізнес в інтернеті — він буде прибутковим.

Що знадобиться для ведення магнітного бізнесу в домашніх умовах?

Знайдіть в будинку або квартирі вільне приміщення, де ви будете займатися виготовленням магнітів і підготуйте його до роботи. Вам знадобляться:

  • Стаціонарний комп’ютер або ноутбук з програмою фотошоп.
  • Принтер, щоб здійснювати фотодрук на магнітах. Краще не економити на цій графі витрат і придбати якісне обладнання, що друкує на папері і вінілі та швидко окупить свою вартість.
  • Матеріали для створення магнітів, зокрема — магнітний вініл.
  • Механічні інструменти для акуратної обрізки країв готових сувенірів.

Щоб вирізати магніти будь-якої форми якісно і швидко бажано придбати плоттер. Але це зовсім не обов’язкове грошове вкладення на початковому етапі.

Кілька порад щодо виробництва та продажу магнітів

Виробляти і продавати магніти в Харкові, Дніпропетровську, Києві та інших мегаполісах — прибутково і нескладно. Але якщо ви живете в невеликому місті впадати у відчай не варто. Робіть те, що популярно в вашому регіоні. Шукайте натхнення в міських святах, регіональних пам’ятних подіях, специфіці міського життя — це обов’язково принесе плоди і допоможе витримати конкуренцію.

Готову продукцію найвигідніше реалізовувати в інтернеті. Для цього знадобиться створення інтернет-ресурсу та його активне просування. Якщо ваші магніти оригінальні і якісні, їх захочуть придбати жителі інших регіонів України, і ви розширите географію і збільшите кількість продажів.

Виробництво магнітів — цікавий бізнес, який потребує мінімальних фінансових вкладень. Хочете спробувати себе у підприємництві і мінімізувати ризики?  Створіть домашній міні-цех з виробництва магнітів, а Magnet.in.ua стане надійним партнером і постачальником. Бажаємо успіху!