Магниты для рекламы, сувениров, работы и дома

Производство, поставки и продажи магнитных материалов для рекламы, производства сувениров и для увлечений рукоделием. Магнитный винил, магнитная лента, ферритовые магниты.

гибкие магниты от производителя фото

Магнитный винил (магнитная резина) сделан из смешанных порошков феррита с пластификаторами. Эта продукция имеет хорошие характеристики эластичности материала.

Рекламные и сувенирные магниты — это недорогое средство рекламы. Стоит один раз вложить деньги и потом они все сделают за Вас. Магниты часто передариваются, что позволит узнать о Вас большой аудитории потенциальных потребителей.

Услуги по порезке (высечке) и упаковке магнитного винила — это недорогая услуга нашего предприятия, мы предлагаем для наших заказчиков порезку и высечку магнитного винила по индивидуальному размеру под заказ,  каширование и упаковку в пакеты «флоу-пак»

Крепежные и поисковые магниты

Крепежные магниты — постоянные магниты в корпусе из металла предназначенные для фиксации инструменты, рекламных баннеров, имеет разнообразное применение в быту.

НАШ МАГАЗИН НА ПРОМ.УА

Пакет бумажный из крафт бумаги с ручками – один из популярных видов упаковки изготовленный из высококачественной крафт бумаги.

Бумажные пакеты https://paperbag.org.ua/ Компания «Бумажная упаковка» производит большое разнообразие бумажных пакетов, ламинированных и пакетов из крафт бумаги с ручками, с логотипом от 100 штук.

Бумажный шпагат  изготавливается из крафт бумаги методом скручивания.

Неодимовые магниты, изготавливаемые прессованием или литьем из интерметаллида Nd2Fe14B. Преимуществами этого класса магнитов являются высокие магнитные свойства (Br, Hc и (BH)max), а также невысокая стоимость.

Рекламный Украинский портал

Производство сувенирных и рекламных магнитов

МАГНИТНЫЕ ВИЗИТКИ

ПЛОСКИЕ И РЕКЛАМНЫЕ МАГНИТЫ

АКРИЛОВЫЕ МАГНИТЫ

СМОЛЯНЫЕ МАГНИТЫ

ЗАКАТНЫЕ МАГНИТЫ

МАГНИТ НА АВТОМОБИЛЬ

МАГНИТНЫЕ ИНТЕРЬЕРНЫЕ ОБОИ

УСЛУГИ ПО ПОРЕЗКЕ И УПАКОВКЕ

Возникли вопросы?

Хотите заказать Магнитный винил или Рекламные магниты!

Позвоните к нам по телефону:

+38 044 4964981

+38 067 5494069

+38 067 5084981

Заполните контактную форму:

Наши контакты

Отдел продаж магнитного винила и сувенирных магнитов :

www.magnet.in.ua

Тел: +38 044 4964981

Отдел бумажных пакетов и комплектующих:

www.paperbag.org.ua

Тел: +38 044 4944981

Публикации

Акции

Види сувенірних і рекламних магнітів

Невід’ємним атрибутом кожного будинку вже давно стали рекламні та сувенірні магніти, які ми звикли вішати на холодильники в якості спогадів про подорожі, подарунків близьких, побажань або у вигляді реклами певних товарів і послуг.

Своєрідні «магнітні візитки» несуть в собі необхідну інформацію — від номерів замовлення їжі або сантехніка, до магніту — блокнота, в який можна записати як плани на день, так і список продуктів, які треба купити.

І так, магніти — блокноти — перша категорія магнітів, який ми будемо розглядати в нашій статті. Це новинка в світі подарункових і рекламних сувенірів, яку можна використовувати як магніт-календар, магніт-рецепт, магніт-нагадування і масу інших цікавих варіантів. Такий магніт універсальний у використанні — як подарунок на будь-якої презентації, розпродажі або акції такий магніт порадує отримав подарунок своєю незвичністю і практичністю у використанні, а для того, хто дарує, вручення такого милого презенту буде своєрідною допомогою в просуванні і рекламі свого товару. Наявність логотипу компанії на магніті, а також її контактних даних дає впевненість в тому, що до вас неодмінно звернуться за послугою.

Напередодні свят відмінним подарунком для колег по роботі, членів сім’ї, друзів або коханих, буде придбання магнітів-фоторамок з індивідуальним фотопортретом того, кому підносять подарунок. Головна перевага цього виду магнітів — його універсальність в категоріях отримувачів презенту, зручність у використанні, адже холодильник є в кожній родині, і фоторамка завжди буде знаходитися на видному та часто відвідуваному місці в будинку.

Найбільш популярним видом магнітів, що використовуються в якості просування своєї продукції безліччю компаній, є плоскі магніти, так як численні маркетингові дослідження підтвердили їх ефективність як одного з кращих інструментів реклами.

З недавніх пір особливою популярністю серед споживачів користуються смоляні магніти. Це не дивно, адже завдяки покриттю полімерною смолою картинка виглядає дуже яскраво і привабливо.
Цей магніт, який також може служити закладкою, оцінять любителі літератури і всілякої преси. Розмістивши логотип своєї компанії на такому магніті, ви можете бути впевнені в тому, що він стане ефективним способом просування пропонованого вами товару, а так само поставити галочку напроти пункту «Розширити клієнтську базу» в списку поставлених цілей для розвитку свого бізнесу.
Подача рекламної інформації — процес, що вимагає особливого ​​підходу, це своєрідний талант і необхідний навик для кожного підприємця, в якому необхідно навчиться доносити покупцеві свою затребуваність і при цьому не здатися нав’язливим. Щоб донести потрібну інформацію до потенційних клієнтів, маркетологи вдаються до використання різних платних і безкоштовних сувенірних предметів.

  Слідуючи з вищесказаного, приходимо до висновку, що магнітні сувеніри сьогодні — це кращі носії реклами, адже з їх допомогою можна стимулювати до покупок вже існуючу клієнтську базу, а також привернути увагу потенційних покупців. До того ж, якщо магніт-сувенір безкоштовний, то слід очікувати такого результату, як:

 • Приплив нових покупців. Роздача безкоштовних подарували — метод маркетингу, який часто люблять використовувати у великих маркетах, мережевих магазинах або закладах, які тільки відкрилися, для залучення більшої кількості відвідувачів, адже отримувати різні сувеніри безоплатно приємно абсолютно всім клієнтам;
 • Тривалий період впливу. Як правило, магнітним предметам відразу виділяється почесне місце в будинку — холодильник, комп’ютер або інша техніка. Тому ефект реклами буде впливати на протязі тривалого періоду;
 • Підвищення лояльності і збільшення активності. Довіра і прихильність покупця — це кращий комплімент для виробника сувенірних виробів та подарунків, адже кожна людина любить увагу і подарунки, а витративши кошти на придбання якісних і потрібних магнітних сувенірів, клієнт набуває так само схильність і любов до певних брендів, що робить його постійним покупцем продукції фірми. А це, в свою чергу, підвищить продажі.

Часто сувенірні вироби реалізуються на платній основі. Зазвичай це відбувається в період фестивалів, концертів, на відпочинку або виставках. Саме тому дані сувеніри будуть служити їх покупцям нагадуванням про найприємніших події в їх житті і стануть особливими речами в колекції.

Види сувенірних магнітів

  Для виготовлення сувенірних продуктів використовують такі види магнітів:

 • Ферітовий — найпоширеніший і недорогий вид магнітного матеріалу, який користується популярністю серед замовників через його позитивних якостей і довговічності. Його активно використовують не тільки в рекламній продукції, але і в деяких сферах промисловості, а також в домашніх умовах;
 • Неодимовий — стійкий і довговічний вид магнітної поверхні, славиться своєю міцністю, а так само естетичністю і доступністю. Виробляється в самій різноманітній формі.
  Як ми згадували раніше, сувенірну продукцію з магнітною основою можна класифікувати на:

 • Плоскі магніти. Найбільш поширений варіант виробів. До нього відносяться магнітні візитки, пазли, рамки для фото, календарі та інші вироби;
 • смоляні магніти. Виглядають унікально за рахунок «ефекту лінзи». Завдяки смоляні покриття мають глянець на поверхні. Стійкі до вологи, сонця і низькій температурі. Відомий своєю різноманітною формою виготовлення;
 • Західні магніти. Існують в двох видах, в залежності від форми вироби, а саме опуклі і об’ємні. Виглядають стильно і не займають багато місця;
 • фотомагніти — особливо актуальний серед покупців вид поліграфії. Зображення і фотографії, календарі та візитні картки — все це користується попитом. Для підприємців — це недорогий спосіб заявити про себе, а для звичайної людини — пам’ятні фотографії на видному місці.

Сфери застосування сувенірів

  Через свою невисоку вартість, компактності та інших переваг, сувенірні магніти використовуються практично у всіх сферах життєдіяльності людини:

 • Підтримка корпоративного стилю. Щорічно багато компаній по всій Україні купують подарункові магніти для своїх співробітників і постійних клієнтів з метою створення позитивного робочого мікроклімату, який не тільки зміцнює авторитет компанії, але і додатково її рекламує;
 • У період акцій і свят. Як правило, такий метод популяризації використовують великі торгові мережі і супермаркети. Хоча магнітик є незначним, але практика доводить, що це ефективний спосіб збільшити товарообіг;
 • Для прямих продажів. Купівля магнітних сувенірів для подальшого збуту — саме часте явище. Їх продають в парках, на відпочинку, на вокзалах у будь-який час року. Вирушаючи в подорож, кожен обов’язково привозить звідти сувенір з магнітною основою для друзів і близьких.

Магніти оптом і під замовлення

Тільки в нашому магазині Ви можете купити як і магнітні сувеніри оптом так і замовити виготовлення індивідуальної рекламної продукції.

Співпрацюючи з нами, будьте впевнені в тому, що:

 • Матеріали і товар, який ми реалізуємо — мають високу якість і відповідає всім нормам і стандартам;
 • У нас найвигідніші ціни завдяки власному виробництву;
 • Оплата та доставка товару відбувається комфортно і швидко по всій території Україні.

Телефонуйте і замовляйте наш товар прямо зараз — консультанти допоможуть вам зробити правильний вибір сувенірної продукції з урахуванням всіх ваших побажань! Приємних вам покупок! Діліться своїми відгуками про якість вашої покупки в коментарях!

Постоянные магниты

для производства сувенирных и рекламных магнитов

Возникли вопросы?

или Хотите заказать Магниты!

Позвоните к нам по телефону или заполните форму:

+38 044 4964981
+38 067 5494069

Постійні магніти для виробництва сувенірних і рекламних виробів

Як нам вже стало відомо, сувенірні та рекламні магніти — ефективний, що привертає увагу оригінальний інструмент для популяризації товару певної компанії. Їх можна прикріпити на будь-яку металеву поверхню, тим самим прикрасити інтер’єр яскравою деталлю декору, при цьому не дряпаючи і не пошкоджуючи її, або переміщаючи її на інше місце, чим вигідно відрізняється від наклейок.
У цій статті ми розповімо про те, які бувають види магнітів для виробництва сувенірів та рекламної продукції, їх властивості та переваги в використанні.

Існує всього два види постійних магнітів. Перший з них — це неодимовий магніт. Бездоганний сплав наділив цей вид магніту хорошими експлуатаційними характеристиками, що забезпечують довголіття у використанні. Неодимові магніти набули широкого поширення в сфері виготовлення сувенірної та рекламної продукції завдяки своїм маленьким розмірам і високій силі індукції, і відрізняються такими характеристиками, як опірність розмагнічування і «магнітна сила» максимально високого значення. Вони відмінно підходять для виробництва як простих сувенірних магнітів на холодильник, так і для складних проектів креативних рекламних агентств.

Купити неодимовий магніт може абсолютно кожен — достатньо просто звернутися до наших фахівців, і замовити необхідну вам кількість товару.
Наступний вид постійних магнітів, про який піде мова, це феритові магніти. Завдяки тривалому збереженню своїх магнітних властивостей і зовнішньому вигляду, ферит є найбільш вживаним матеріалом для виготовлення рекламних та сувенірних магнітів. Ферітовий магніт найбільш доступний постійних магнітів через свою низьку ціну, може намагнічуватися декількома полюсами, а так само при певних умовах використання не поступаються дорогим аналогам. Оскільки матеріал є керамічним, він не ржавіє, його можна використовувати без нанесення захисного покриття, і у всіх сферах.

Купити ферритові і неодимові магніти Україна

Купити ферритові магніти можна у нас на сайті, причому на вигідних умовах. Консультанти нашої компанії завжди приділять вам увагу і з задоволенням допоможуть зробити замовлення в необхідних для вас кількостях. Корисних покупок!

Гибкие магниты:

Магнитная лента

Магнитная лента без клеевого слоя

Описание:
Гибкий магнитный винил (магнитная резина) сделан из смешанных порошков феррита с пластификаторами.

Тип:
— Изотропный магнитный винил
— Анизотропный магнитный винил

Размеры:
— Длина:
Стандарт: гибкая магнитная лента поставляется в рулонах по 30,5 метра
Под заказ: от 1 до 50 метров
— Ширина:
Стандарт: 12.7, 20.0, 25.4 мм
Под заказ: от 4 до 40 мм

— Клеевой слой: Лента поставляется в рулонах без клеевого слоя

Магнитная лента c клеевым слоем

Описание:
Гибкий магнитный винил (магнитная резина) сделан из смешанных порошков феррита с пластификаторами.

Тип:
— Изотропный магнитный винил
— Анизотропный магнитный винил

Размеры:
— Длина:
Стандарт: гибкая магнитная лента поставляется в рулонах по 30,5 метра
Под заказ: от 1 до 50 метров
— Ширина:
Стандарт: 12.7, 20.0, 25.4 мм
Под заказ: от 4 до 40 мм

— Клеевой слой: Лента поставляется в рулонах с клеевым слоем
Виды клея:
— для использования внутри помещения
— для использования на улице
— с улучшенными адгезивными характеристиками, производителей , TESA

Возникли вопросы?
Хотите заказать магниты
Позвоните к нам по телефону или заполните форму:

+38 044 4964981
+38 067 5494069

shopmagnet.prom.ua

НАШ МАГАЗИН НА ПРОМ.УА

Магнітна стрічка: з клейовим шаром і без клейового шару

Магнітна стрічка представляє собою матеріал, який використовується для виготовлення комерційної продукції — магнітів, рекламних зображень і фотомагніти.
Виробництво магнітної стрічки, фізичні та магнітні властивості залежать від товщини стрічкового вироби і складових частин (пластифікатори, полімери та феритовий порошок), наприклад, тонке полотно застосовується для утримування легкої продукції, а стрічка з товщиною в 1,5 мм здатна витримувати сувеніри з акрилу, дерева і кераміки, а хімічний склад магнітної поверхні забезпечує їй такі властивості, як пластичність, стійкість і гнучкість вироби, а феритовий порошок, в свою чергу, надає покриттю магнітні властивості.

Сфера застосування магнітної стрічки

Полімерний магніт є популярним серед виробників матеріалом в сфері виготовлення сувенірної продукції, в поліграфії, а також у створенні різної рекламної продукції. Так, феритову стрічку використовують для друку різних візиток і календарів, логотипів та інших збережений.

З вінілової магнітної гуми найчастіше виготовляють навчальні та розвиваючі для дітей: пазли, алфавіт, цифри і різні інформаційні таблиці, а вироби з вінілового полотна часто зустрічаються в рекламних акціях багатьох підприємств і магазинів України. До таких належать: цінники, виставкові інформаційні стенди, плакати, рекламні зображення для автомобілів, а також не менше актуальна, сувенірна продукція.

Типи і види магнітної стрічки

  Магнітні вінілові стрічки класифікуються залежно від виду шару і технічних характеристик:

 • Магнітна стрічка з клейовим клоем — різновид магнітної поверхні з липкою поверхнею і покритою захисним папером для уникнення механічних пошкоджень. Проводиться магнітна стрічка, як правило, в рулонах, рідше — у формі листів, і є готовим матеріалом для приклеювання фотографій, готових друкованих зображень, картону, пластику або пластмаси;
 • Магнітна стрічка без клейового шару. Завдяки своїм властивостям і різновиди, даний вид стрічки може використовуватися для різних видів друку (УФ, струменевого і т.д.), при цьому покриття наноситься як матове, так і глянцеве. Застосовується, коли вже є готове зображення, нанесене на «самоклейку» або плівку оракал. Ціна магнітної стрічки помірна і повністю відповідає якості виробленого матеріалу.
  До технічних характеристик полімерного магнітного матеріалу можна віднести:

 • Варіативність розмірів. Виробляються стрічки зазвичай в двох варіантах розмірів — 25,4 мм, 12,7 мм, але також можливий індивідуальне замовлення. Стандартна довжина рулону — 30,5 метрів;
 • Товщина. Магнітні властивості ферритовой стрічки прямо залежать від її товщини, а саме чим більше товщина стрічки, тим вище її магнітні властивості;
 • Наявність клейової основи. «Липка» частина на магнітній стрічці збільшує її вартість. Клейова основа буває двох видів — для експлуатації виробу при кімнатній температурі і в навколишньому середовищі;
 • Тип магнітних властивостей та інші характеристики;
 • Міцність і довговічність матеріалу, яка прямо пропорційна його вартості і повністю виправдовує її.

Переваги магнітної стрічки

Еластичний полімерний матеріал володіє безперечними плюсами. Практичність і простота у використанні, збереження своїх фізичних властивостей в широкому температурному діапазоні, висока стійкість до вологому середовищі забезпечують магнітній стрічці довговічність і стійкість до зношування, а екологічно безпечний матеріал не зашкодить вашому здоров’ю і життєдіяльності. Виходячи з перерахованого, варто зазначити, що з урахуванням абсолютно всіх переваг при помірно невисокій ціні, вони створюють оптимальне для замовників співвідношення «ціна — якість».

Чому варто купити магнітну стрічку саме у нас:

 • Ми пропонуємо нашим покупцям найвигідніші умови співпраці;
 • Лояльна і гнучка «політика цін». Вартість продукції реалізується з мінімальними націнками, що дозволяє запропонувати Вам кращу ціну на всі товари;
 • У нас широка клієнтська база — нам довіряють більше 5000 компаній, адже найголовніше в роботі — це ваші позитивні відгуки і наша репутація;
 • Гарантія якості товару. Продукція відповідає всім нормам, безпечна для вашого здоров’я і зроблена з високоякісних матеріалів;
 • Різноманітність матеріалів. Тільки у нас велика різновид асортименту, завдяки якій Ви завжди можете вибрати максимально відповідну для ваших цілей продукцію;
 • Кваліфікована допомога консультанта, швидка доставка по всій Україні,
 • Зручний спосіб оплати.
 • Персонал нашої компанії завжди готовий проконсультувати і допомогти вам підібрати саме той товар, який найбільш підходить для досягнення ваших цілей. Купуйте наш товар і діліться позитивними відгуками в коментарях!

  Гибкие магниты для печати:

  разнообразные виды магнитов для печати на струйном, лазерном принтерах и офсетной машине

  Возникли вопросы?

  или Хотите заказать магниты!

  Позвоните к нам по телефону или заполните форму:

  +38 044 4964981

  Магнітний вініл для друку

  У сучасному світі видів реклами досить багато, і кожен може вибрати для себе те, що, на перший погляд, ефективно, дієво і доступно, але не кожне рекламне повідомлення здатне привернути увагу споживача. Всілякі програми та інтернет-ресурси є відмінними інструментами в просуванні товарів і послуг, однак друкована продукція, завдяки її ефективності, простоті доступу і низької вартості у виробництві, є не менш актуальною і дієвою.

  Завдяки своїм властивостям, магнітний вініл є часто використовуваним матеріалом для виробництва різних видів товарів, надаючи їм унікальність і практичність у використанні.

   Серед всіх переваг магнітного вінілу особливо виділяються наступні:

  • Висока міцність виготовлюваного матеріалу сприяє витримці товаром впливу навколишнього середовища, підвищеної вологості, і перепадів температур. Це дозволяє застосовувати вироби з вінілу не тільки всередині приміщень, але в навколишньому середовищі (автомобільний транспорт, інформаційні стенди та інше);
  • Витривалість і довговічність перешкоджають швидкому зношуванню і псуванняю товару, а також втраті своїх магнітних властивостей;
  • Екологічна нешкідливість та безпечність для здоров’я дорослих і дітей;
  • Багатофункціональність і різноманітність друку. Варіативність виробів з магнітного вінілу підвищить довіру і лояльність замовників до виробників. Головне — це наявність високоякісної поверхні.

  Крім своїх фізичних властивостей, магнітна папір славиться різноманітністю в формах і розмірах вінілу, завдяки чому замовники можуть розширювати спектр вироблених ними товарів і залежно від поставлених цілей. Магнітний вініл проводиться в формі листів і рулонів, і, як правило, листи мають формат А4. Рулонний магнітний вініл буває різних розмірів (ширина і довжина варіюється в залежності від призначення).

  Види магнітного вінілу для друку

   Магнітний вініл для друку виготовляється в наступних варіантах:

  • Папір для фотографій з магнітними властивостями — різновид паперу для друку фотографій, зображень або будь-який інший інформації з використанням струменевих і лазерних принтерів. Виробляється у вигляді листів різної щільності і різного покриття (матове або глянсове), в залежності від вимог замовника. Стандартна кількість аркушів в упаковці — 10, але так само проводиться в довільній кількості на замовлення;
  • Магнітна папір, що має покриття ПВХ -магнітна поверхню, яка проводиться в трьох форматах листа (А5, А4, А3), і призначена для друку повнокольорових зображень з використанням пігментних, струменевих або принтерів із чорнилом;
  • Інтер’єрний магнітний вініл — привертає увагу і погляди, комфортний і практичний у використанні вид вінілу, часто використовуваний в обладнанні дитячих кімнат, навчальних центрах, в класах, на виставках, а так само в якості мобільної реклами.

  принцип друку

  Пропоновані листи вже призначені для прямого друку (струменевого, офсетного або УФ). Для цього слід вибрати магнітну фотопапір з матовим або глянсовим покриттям. Потім, вибравши зображення, задати налаштування для принтера: формат аркуша і тип паперу. Після цього вставляєте папір — і Ваш фотомагніт готовий!

  Купити магнітний вініл для друку в Україні

   Будучи виробниками, ми готові запропонувати найкращі та вигідні умови, а саме:

  • Великий асортимент, серед якого Ви легко знайдете найбільш підходящий товар;
  • Зручне оплату і швидку доставку по всій Україні;
  • Завжди ввічливі менеджери, які дадуть відповідь на будь-яке питання і допоможуть вибрати потрібний товар;
  • Лояльну цінову політику;
  • Висока якість продукції.

  Придбати магнітні листи для всіх видів друку дуже просто і вигідно -. досить просто подзвонити нам, і персонал нашої компанії надасть вам всю необхідну інформацію і допоможе підібрати товар, необхідний для досягнення поставлених вами цілей! Корисних вам покупок! Діліться своїми відгуками у нас на сайті!

  Гибкие магниты:

  Магнитный винил в рулонах

  Гибкий магнитный винил в рулонах без клеевого слоя

  Описание:
  Гибкий магнитный винил (магнитная резина) сделан из смешанных порошков феррита с пластификаторами.

  Тип:
  — Изотропный магнитный винил
  — Анизотропный магнитный винил

  Размеры:
  Ширина (размеры в мм): 620, под заказ: любой размер
  Длина (размеры в м): 10, 15, 30.5, под заказ: любой размер до 50 метров в рулоне
  Толщина (размеры в мм): 0.25, 0.3, 0.4, 0.5, 0.7, 0.9, 1.0, 1.5, 2.0, 3.0

  — Клеевой слой: Рулоны поставляется без клеевого слоя

  — Упаковка: Картонная коробка

  Гибкий магнитный винил в рулонах c клеевым слоем

  Описание:
  Гибкий магнитный винил (магнитная резина) сделан из смешанных порошков феррита с пластификаторами.

  Тип:
  — Изотропный магнитный винил
  — Анизотропный магнитный винил

  Размеры:
  Ширина (размеры в мм): 620, под заказ: любой размер
  Длина (размеры в м): 10, 15, 30.5, под заказ: любой размер до 50 метров в рулоне
  Толщина (размеры в мм): 0.25, 0.3, 0.4, 0.5, 0.7, 0.9, 1.0, 1.5, 2.0, 3.0

  — Упаковка: Картонная коробка

  — Клеевой слой: Рулоны поставляется с клеевым слоем
  Виды клея:
  — для использования внутри помещения
  — для использования на улице
  — с улучшенными адгезионными характеристиками, производителей , TESA

  Возникли вопросы?

  или Хотите заказать магниты!

  Позвоните к нам по телефону:

  +38 044 4964981

  Или заполните контактную форму:

  shopmagnet.prom.ua

  НАШ МАГАЗИН НА ПРОМ.УА

  Завдяки своїм фізичним характеристикам та перевагам, магнітна поверхня є популярним матеріалом для виробництва сувенірних, поліграфічних та рекламних виробів. Професійний підхід до виготовлення продукції дозволяє створити ефективні рекламні кампанії і сприяє досягненню поставлених цілей.

  У цій статті ми підготували інформацію про види рекламних та сувенірних магнітів, їх переваги і де можна купити магнітне покриття.

  Отже, магнітні поверхні бувають таких видів:

  • Магнітний вініл — гнучкий і еластичний виріб, стійке до зовнішніх впливів, перепадів температур й агресивного середовища. Популярний серед споживачів за рахунок своєї багатофункціональності, довговічності та міцності. Використовується у виробництві магнітних підкладок, цінників для товарів, і розвиваючої продукції для дітей. Магнітний вініл можна купити в місті Київ, а також з доставкою по всім великим містам України.
  • Ферітовий магніт — найпоширеніший вид магніту, який використовується в рекламній продукції, школах, домашньому застосуванні та промисловості, за рахунок своєї низької вартості та задовільних магнітних властивостях, стійкості до вологи, низької та високої температур;
  • Неодимовий магніт — різновид високоякісного магніту, фізичні властивості і експлуатаційний термін якого значно вище, ніж у ферритового магнатата, при цьому поширений серед замовників за рахунок привабливого зовнішнього вигляду та помірної ціни.

  Магніт проводиться в формі рулонів, листів та стрічок, що забезпечує, в свою чергу, універсальність продукції. Певні види магнітних покриттів мають також власні особливості, наприклад, феритовий шар має різницю в розмірах — чим він товстіший, тим вище магнітні властивості, а магнітний вініл проводиться з клейовим шаром або без нього.

   Саме за рахунок варіативності магнітних покриттів, клієнт може досягти всіх поставлених цілей. Купити магнітний рулон, стрічковий магніт або заготовки для магнітів оптом можна в місті Київ і всіх великих містах України — Львів, Харків, Дніпро та ін.

  Переваги магнітного вінілу

  Переваги продукції з магнітною основою полягають в тому, що при своїй невисокій вартості, всі види магнітних покриттів високоякісні, універсальні у своєму застосуванні і багатофункціональні у виробництві, а привабливе сталеве покриття забезпечує яскравість і ефективність заготівельного матеріалу.

  Продукція з «магнітної стороною»:

  • Магнітики на холодильник;
  • Реклама для авто;
  • Дитячі пазли та картинки;
  • Інформаційні стенди на виставках;
  • Магнітийа фотопапір;
  • Візитки, цінники, воблери та інша поліграфічна продукція;
  • Акційні плакати в місцях продажів і покупок.

   

  Послуги компанії

  Як виробник магнітних матеріалів і виробів, наша компанія пропонує наступні послуги:

  • Виготовлення сувенірів і рекламних товарів з магнітною основою. У нас можна замовити всю необхідну для вашого бізнесу продукцію — від рекламного плаката для автомобіля до візиток і фотографій з магнітним шаром в стандартній кількості або за індивідуальним замовленням;
  • Ламінування паперу — процедура покриття верхнього паперового шару для додаткового захисту від вологи і навколишнього впливу, за допомогою якої можна додати глянець, матовість і текстуру будь-якому зображенню;
  • Порізка і висікання ферритового паперу — система обробки магнітного полотна з використанням тигельного пресу, який забезпечує ідеально рівний контур зображень;
  • Надійна упаковка продукції для того, щоб зберегти товар від можливих пошкоджень при транспортуванні і зберіганні.

  Переваги покупки в нашій компанії

  Чому замовники вибирають нашу компанію? Тому, що у нас:

  • Вартість наших послуг і продукції значно нижче посередників;
  • Комфортні умови оплати і доставки;
  • Виконання індивідуальних замовлень швидко і якісно;
  • Доставка по всіх містах України.

  Персонал нашої компанії із задоволенням відповість на всі ваші запитання і допоможе зробити правильний вибір! Приємних  покупок!

  Гибкие магниты:

  Магнитный винил в листах

  Магнітний вініл листовий без клейового шару

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

  Опис:
  Гнучкий магнітний вініл (магнітна гума) зроблений зі змішаних порошків феррита с пластифікаторами.

  Типи:
  — Ізотропний магнітний вініл
  — Анізотропний магнітний вініл

  Розміри:
  Стандарт (розміри в мм): 1000*620, 150*100, Формат А4, А5
  Під замовлення: будь-який розмір (порізка и висічка на власних виробничих потужностях)
  Толщина (мм): 0,3  0,4  0,5  0,7  0,9  1,5  2,0

  Клейовий шар: Аркуші без шару клею 

  Магнітний вініл листовий з шаром клею

  Опис:
  Гнучкий магнітний вініл (магнітна гума) зроблений зі змішаних порошків феріту та пластифікаторів.

  Типи:
  — Ізотропний магнітний вініл
  — Анізотропний магнітний вініл

  Розміри:
  Стандарт (розміри в мм): 1000*620, 150*100, Формат А4, А5
  Під замовлення: будь-який розмір (порізка и висічка на власних виробничих потужностях)
  Толщина (мм): 0,3  0,4  0,5  0,7  0,9  1,5  2,0

  — Клейовий шар: Листи з шаром клею
  Різновиди:
  — для використання в приміщеннях
  — для використання на вулиці
  — з покращеними показниками адгезії , TESA

  Виникли питання?

  Позвоните к нам по телефону или заполните форму:

  +38 044 4964981

  shopmagnet.prom.ua

  НАШ МАГАЗИН НА ПРОМ.УА

  Магнітний вініл листовий: з клейовим шаром і без клейового шару

  Будь-яка рекламна компанія не обходиться без застосування сувенірної та друкованої продукції. Магнітний вініл листовий та вироби з нього — це один з ефективних і недорогих способів залучення уваги клієнтів. Крім уваги до своїх послуг і товарів, Ви отримуєте лояльність, впізнаваність, довіру і інші переваги. Різноманітність форм і варіативність виробів дозволяють більш ефективно використовувати такий багатофункціональний продукт.

  Листовий магнітний вініл — це матеріал, який використовують при виготовленні сувенірів, рекламних стендів, магнітних плакатів для авто та іншої комерційної продукції. Складається з пластифікаторів, полімерів і фериту, тому можна зустріти ще одну назву — «феритовий магніт». Полімерний магнітний вініл будь-якої форми має такі властивості, як:

  • Еластичність, яка дозволяє розмістити магніт майже на будь-якій поверхні;
  • Відмінні магнітні властивості;
  • Різноманітність форм і розмірів;
  • Високу зносостійкість;
  • міцність;
  • Абсолютну екологічну безпеку.

  Листовий вініл, незалежно від його типу, стійкий як до низьких, так і до високих температур і підвищеної вологості. Компоненти, з яких він складається, забезпечують виробам пластичність і просту обробку. Такі якості істотно підвищують на нього попит.

  Стійкість і довговічність — головні переваги даного матеріалу.

  Гнучкий магнітний лист і вироби з нього

  Найбільш частою сферою застосування полімерного магнітного вінілу в листах є виробництво:

  • Рекламної продукції. До даного виду відносяться фотомагніти, інформаційні плакати. Також, продукція може бути і більш значних розмірів: використання магнітних рекламних зображень на автомобільному транспорті — явище часте;
  • Дитячих розвиваючих ігор. До таких належать пазли, літери, цифри та інші. Діти із задоволенням кріплять такі вироби на поверхню техніки і меблів;
  • Продуктів поліграфії. Це фотографії, цінники, різні картинки і зображення, візитки, календарі. «Намагніченість» друкованих рекламних продуктів збільшує конверсію покупців;
  • Демонстраційних матеріалів. Використовується в презентаціях, як візуалізований спосіб подачі інформації. До такої продукції ставляться також таблички, покажчики, логотипи компанії, плакати та наочні посібники.

  Види магнітного вінілу

  З різновидів цього еластичного матеріалу виділяють:

  Магнітний вініл з клейовим шаром. Виріб, яке має одну клейову поверхню, покриту захисною плівкою. Друга поверхню використовується для нанесення готових зображень і предметів. Клейова основа абсолютно не впливає на якість і комфорт при обробці магнітного вінілу (порізки);

  Магнітний вініл без клейової основи. Даний вид магніту не має клейового шару, але до його поверхні може бути приклеєні готові макети сувенірної продукції (самоклеюча папір, плівка Оракал, пластик).

  Різноманітність розмірів полотна — широке. Товщина магнітного шару може варіюватися: чим він товстіший, тим важче може бути поверхню покриття (наприклад, акрилова або керамічна). Більш високими магнітними властивостями володіє вініл товщиною 0,7 — 0,9 мм.

  Порізка здійснюється не тільки поліграфічними різаками, але і звичайними канцелярськими ножицями або ножем. Нанесення зображення на листової магнітний вініл відбувається двома способами:

  • Прямий друк. Для цієї мети проводять кожен аркуш для струменевого, офсетного і УФ-друку;
  • Друк на допоміжних носіях. Це має на увазі нанесення раніше надрукованого зображення на поверхню аркуша (тобто приклеювання).

  Купити магнітний вініл в листах

  При покупці слід звернути увагу на деякі моменти:

  • Температурний режим. Тобто при якій температурі вініл буде зберігати свої магнітні властивості. Враховуйте також, для виготовлення якої продукції необхідна «магнітна папір». Таку інформацію можна отримати у менеджера (продавця);
  • Стійкість до зовнішніх впливів. До них відносяться вологість, вплив хімічних речовин та інші;
  • Хімічний склад матеріалу і його якість, а також інші важливі деталі.
  • В описі товару завжди зазначено найменування продукції, його товщина (мм), одиниця виміру (лист, рулон), вага і розмір, а також вид клейової основи. Більш детальні нюанси завжди можна уточнити по телефону.

  Звертаючись в нашу компанію, Ви отримуєте:

  • Якісний продукт за адекватною ціною;
  • Високий рівень обслуговування;
  • Доставку товару в чітко встановлені терміни;
  • Якісне консультування;
  • Комфорт і широкий вибір виробів;
  • Кращі умови співпраці.

  Купити магнітний вініл: Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпро, Чернігів

  Ви можете купити магніт листової в будь-яких кількостях: від дрібних партій, до постійних поставок у великих обсягах. При цьому ціна продукції буде вигідною, а якість максимальним.

  Хочете купити магнітний вініл в листах — телефонуйте!

   

  Фабрика сувенирных и рекламных магнитов

  Изготовим в сжатые сроки: плоский рекламный магнит, смоляной магнит, сувенирные магниты на холодильник или любые виды других рекламных магнитов

  Пласкі магніти

  [/vc_column_text]

  [/vc_column][/vc_row]

  НАШ МАГАЗИН НА ПРОМ.УА

  БУМАЖНЫЕ ПАКЕТЫ

  Рекламні та сувенірні магніти на основі магнітного вінілу, стали звичним предметом в кожному будинку. У кожного є сувенірні, або рекламні магніти на холодильнику. Це інструмент, який Ви можете використовувати в своїх цілях для прибутку або реклами (вони будуть постійним нагадуванням про послугу або товар, які Ви пропонуєте, так як основне місце розташування — холодильник, а він — найпопулярніше місце в кожному будинку).

  Виготовлення магнітів різного типу — наша спеціалізація і ми готові запропонувати великий вибір форм, розмірів, матеріалів і т.д.

  Замовити рекламні та сувенірні магніти від виробника

  Ми пропонуємо широкий асортимент магнітної продукції. До найбільш популярних видів відносяться:

  • плоскі магніти;
  • магнітні візитки;
  • західні магніти;
  • магніти на автомобіль;
  • смоляні магніти;
  • магнітні шпалери;
  • рекламні магніти на холодильники і інші металеві поверхні.

  Рекламні та сувенірні магнити: різновиди

  Плоскі магніти:

  Плоскі магніти — найбільш поширена і популярна форма випуску. Вони дуже популярні завдяки своїй дешевизні і ефективності. Їх використовують для виробництва сувенірів з популярних туристичних місць або як рекламний інструмент.

  Ви можете замовити плоскі магніти будь-якої форми: круглі, прямокутні, квадратні, довільної форми і т.п. До основних видів товарів цієї категорії відносяться: магнітні візитки, пазли, фоторамки, закладки, календарі, блокноти, термометри і т.п.

  Західні магніти:

  Західні магніти відрізняються способом виробництва, а також своїм привабливим зовнішнім виглядом. Це прекрасний сувенір і реклама, яка вигідно виглядає в очах покупців.

  Ми пропонуємо такі магніти в двох формах: прямокутні і з закругленими краями. Сучасне обладнання дозволяє виготовити такі магнітики будь-яких розмірів.

  Магніти на автомобіль:

  Це особливий вид продукції, який призначений для використання на автомобілях. Вони міцніше тримаються і відрізняються підвищеною стійкістю до зовнішніх впливів, що дає можливість використовувати магніт неодноразово і на різних машинах. Також до достоїнств відносять швидке розміщення і абсолютну нешкідливість для покриття капота.

  Смоляні магніти:

  Смоляні магніти відрізняються способом виробництва, завдяки якому зображення виходить красивим і насиченим. Такий сувенір хочеться помацати, зберегти і розмістити на найпомітнішому місці.

  Полімерне покриття робить їх стійкими до впливу води, температури, сонячного світла.

  Ви можете замовити такі магнітики будь-якого розміру і форми. Також можливо висічення отворів будь-якого діаметру.

  Магнітні шпалери:

  Магнітні шпалери — сучасне рішення, яке відмінно підійде для дитячої кімнати, кухні і т.п. спеціальний шар дозволить розміщувати будь-яку інформацію, не пошкоджуючи основну поверхню. Це дуже зручно і красиво, до того ж практично.

  Виробництво магнітів і продаж (Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Дніпро)

  На ринку багато аналогічних пропозицій. Чому ж варто замовити виготовлення рекламних магнітів саме у нас?

  1. Професіоналізм. Виготовлення магнітиків на холодильник і інші предмети — наша робота протягом багатьох років. Ми встигли напрацювати великий досвід і готові гарантувати відмінну якість товару. До того ж ми працюємо тільки на своєму сучасному обладнанні, не звертаючись до стороннім фірмам, тому контроль якості проводиться на кожному етапі.
  2. Широкий асортимент і замовлення за індивідуальними параметрами. Ми готові виконати практично будь-яке замовлення.
  3. Низькі ціни. Вартість наших послуг — одна з найнижчих на ринку. Ми не завищуємо ціни.
  4. Швидкі терміни. Ми пропонуємо мінімальні терміни виготовлення. Дата обговорюється з кожним клієнтом.
  5. Вигідні умови. При оформленні великих оптових партій ми готові запропонувати знижки і завжди готові піти назустріч клієнту.

  Замовляйте магніти та іншу продукцію по телефону, або через форму зворотного зв’язку.

   

  Гибкие магниты

  Магнитный винил для изготовления рекламных и сувенирных магнитов

  Виникли питання? Хочете задати питання?

  Позвоните к нам по телефону:

  +38 044 4964981
  +38 067 5494069

  або заповніть контактну форму:

  НАШ МАГАЗИН НА ПРОМ.УА

  Гнучкі магніти та їх застосування

  Будь-яка реклама завжди супроводжується витратами. В більшості випадків — це задоволення недешеве. Коли необхідно виконати широке охоплення аудиторії, а бюджет обмежений, доводиться знаходити нові способи популяризації продукту або послуги. Один із способів — гнучкі магніти з рекламною інформацією.

  Магнітні матеріали — поняття широке і не обмежується такими виробами, як магніти на холодильник. Цей, відносно недорогий продукт, став справжньою знахідкою для тих, кому необхідно отримати прихильність як існуючих, так і нових споживачів.

  До магнітних комерційних виробів відносять:

  • Фотографії з магнітною основою;
  • Розвиваючі матеріали для дітей різного віку;
  • Сувеніри (акрилові, дерев’яні, керамічні);
  • Мобільні демонстраційні стенди;
  • Продукти спеціальної поліграфії та інше.

  З різновидів магнітів виділяють:

  Магнітний вініл — еластичний міцний матеріал, за допомогою якого можна ефективно і недорого подати рекламну інформацію будь-якого характеру. Особливу популярність на сьогоднішній день набули фотозображення з магнітними властивостями. До таких належать фотографії, меню, календарі та інша демонстраційна продукція.

  Полімерний магнітний матеріал випускається в декількох формах:

  • Листи. Широко застосовуються в поліграфії. Як правило, з них створюють рекламні плакати, зображення. Форма листа зручна в експлуатації, прекрасно лягає на призначену поверхню і її легко можна замінити, не маючи спеціальних навичок. Листовий магнітний вініл — незамінний продукт в навчальних і демонстраційних компаніях. Він мобільний, міцний, стійкий до деформацій. У продажу можна зустріти стандартні розміри, а можна замовити індивідуальні;
  • Стрічки. Магнітна стрічка призначена для створення невеликих інформаційних матеріалів: цінників, цифрових значень (курсів валют), дрібних сувенірів. Може бути виготовлена ​​як з клейовою основою, так і без неї. Забезпечує хороше магнітне властивість і є зносостійким матеріалом;
  • Рулони. Має кілька стандартних розмірів, але може бути виготовлений за індивідуальним замовленням. Використовується у виробництві всіляких товарів — від плакатів до розвиваючих дитячих ігор. Магнітний вініл в рулонах купується, коли необхідний великий тираж продукції.
  • Феритова основа може бути різної товщини. Чим товстіший шар, тим вище здатність утримувати вагу покриття (паперового, дерев’яного, керамічного і т.д.).

   

  Фотомагніти на сьогоднішній день користуються високим попитом, коштують недорого, служать довго і економічно себе виправдовують. Неодимовий магніт відомий своїми кращими якостями — потужністю і стійкістю. Хоча даний матеріал коштує трохи дорожче, але зовні виглядає набагато привабливіше ферритового. Ідеально підходить для побутового використання, в рукоділлі, а також у виготовленні рекламних продуктів.

  Магніти оптом і «на замовлення»

  Ферітовий і неодимовий магніти — популярні продукти в рекламному бізнесі. У нас можна купити магніти оптом, в роздріб і під замовлення. Крім того, ми підходимо до процесу виготовлення індивідуально і завжди раді допомогти. Тому, якщо Вам необхідно зробити нестандартний замовлення — зателефонуйте для уточнення деталей.

  Наші послуги

  Крім продажу готової продукції, ми надаємо наступні послуги:

   

  • Порізка та висікання полімерних магнітних матеріалів. В інтернеті можна знайти багато способів різання. Однак професійне обладнання виконає це завдання швидше і якісніше.
  • Вирубка і перфорація на нашому підприємстві здійснюється Тигельні преси. Його сила тиску настільки висока, що може впоратися навіть з пластиком і шкірою. Жодне офісне обладнання не зможе зробити більш чіткі контури, ніж тигельний прес. Тому, можна бути впевненим в тому, що Ваша продукція буде ідеально рівною;
  • Ламінування паперу. Призначена послуга для того, щоб захистити верхній шар від вологи та інших пошкоджень. Виконується за допомогою ламінатора. Різноманітність захисних плівок дозволяє зробити поверхню матовою, глянцевою або надати текстуру;
  • Упаковка. Завдяки власному виробництву, ми виробляємо і пакуємо товари для подальшого перевезення і реалізації. Це забезпечує не тільки більш вигідну ціну, але і збереження продукції.

  Співпраця з нами

  Купуючи продукцію в нашій компанії, Ви отримуєте:

  • Високий рівень сервісу і якості;
  • Альтернативний варіант доставки в будь-який регіон України (НОВА ПОШТА, Делівері, CAT);
  • Консультування з будь-якого питання.
  • Ми пропонуємо зручний спосіб оплати товарів / послуг і гарантуємо кращу якість.

  Магнітний вініл: ціна і оформлення замовлень

  Ми пропонуємо гнучкий магнітний лист високої якості за розумними цінами. На сайті ви зможете купити гнучкий магніт в рулонах, нарізаний на аркуші або в стрічці. Вся продукція поставляється великими і дрібними партіями. Вартість буде максимально доступною. Ціна залежить від обсягу замовлень і може змінюватися в залежності від того, купуєте ви заготовки, або м’які магніти з нанесеним малюнком.

  Телефонуйте, і наші менеджери оформлять замовлення за п’ять хвилин.

  Фабрика сувенирных и рекламных магнитов

  Изготовим в сжатые сроки: плоский рекламный магнит, смоляной магнит, сувенирные магниты на холодильник или любые виды других рекламных магнитов

  НАШ МАГАЗИН НА ПРОМ.УА

  БУМАЖНЫЕ ПАКЕТЫ

  Рекламные и сувенирные магниты на основе магнитного винила, стали привычным предметом в каждом доме. У каждого есть сувенирные или рекламные магниты на холодильнике. Это инструмент, который Вы можете использовать в своих целях для прибыли или рекламы (они будут постоянным напоминанием об услуге или товаре, которые Вы предлагаете, так как основное место расположения – холодильник, а он — самое популярное место в каждом доме).

  Изготовление магнитов разного типа — наша специализация и мы готовы предложить большой выбор форм, размеров, материалов и т.д.

  Заказать рекламные и сувенирные магниты от производителя

  Мы предлагаем широкий ассортимент магнитной продукции. К наиболее популярным видам относятся:

  плоские магниты;
  магнитные визитки;
  закатные магниты;
  магниты на автомобиль;
  смоляные магниты;
  магнитные обои;

  Рекламные и сувенирные магниты: виды

  Плоские магниты:

  Плоские магниты – наиболее распространенная и популярная форма выпуска. Они очень популярны благодаря своей дешевизне и эффективности. Их используют для производства сувениров из популярных туристических мест или как рекламный инструмент.

  Вы можете заказать плоские магниты любой формы: круглые, прямоугольные, квадратные, произвольной формы и т.п. К основным видам товаров этой категории относятся: магнитные визитки, пазлы, фоторамки, закладки, календари, блокноты, термометры и т.п.

  Закатные магниты:

  Закатные магниты отличаются способом производства, а также своим привлекательным внешним видом. Это прекрасный сувенир и реклама, которая выгодно выглядит в глазах покупателей.

  Мы предлагаем такие магниты в двух формах: прямоугольные и с закругленными краями. Современное оборудование позволяет изготовить такие магнитики любых размеров.

  Магниты на автомобиль:

  Это особый вид продукции, который предназначен для использования на автомобилях. Они крепче держатся и отличаются повышенной устойчивостью к внешним воздействиям, что дает возможность использовать магнит неоднократно и на разных машинах. Также к достоинствам относят быстрое размещение и абсолютную безвредность для покрытия капота.

  Смоляные магниты:

  Смоляные магниты отличаются способом производства, благодаря которому изображение получается красивым и насыщенным. Такой сувенир хочется потрогать, сохранить и, разумеется, разместить на самом видном месте.

  Полимерное покрытие делает их весьма устойчивыми к воздействию воды, температуры, солнечного света.

  Вы можете заказать такие магнитики любого размера и формы. Также возможно высечение отверстий любого диаметра.

  Магнитные обои:

  Магнитные обои – современное решение, которое отлично подойдет для детской комнаты, кухни и т.п. специальный слой позволит размещать любую информацию, не повреждая основную поверхность. Это очень удобно и красиво, к тому же практично.

  Производство магнитов и продажа (Киев, Харьков, Одесса, Черкассы, Днепр)

  На рынке много аналогичных предложений. Почему же стоит заказать изготовление рекламных магнитов именно у нас?

  Профессионализм. Изготовление магнитиков на холодильник и другие предметы – наша работа на протяжении многих лет. Мы успели наработать обширный опыт и готовы гарантировать отличное качество товара. К тому же мы работаем только на своем современном оборудовании, не обращаясь к сторонним фирмам, поэтому контроль качества проводится на каждом этапе.
  Широкий ассортимент и заказ по индивидуальным параметрам. Мы готовы выполнить практически любой заказ.
  Низкие цены. Стоимость наших услуг – одна из самых низких на рынке. Мы не завышаем цены.
  Быстрые сроки. Мы предлагаем минимальные сроки изготовления. Дата обсуждается с каждым клиентом.
  Выгодные условия. При оформлении крупных оптовых партий мы готовы предложить скидки и всегда готовы пойти навстречу клиенту.
  Заказывайте магниты и другую продукцию по телефону, или через форму обратной связи.

  Сувенирные и рекламные магниты

  Виды магнитов на холодильник и их особенности

  Виды магнитов на холодильник и их особенности

  Изготовление магнитов на холодильник может происходить по-разному и в зависимости от него будет отличаться результат. Наша фирма производит разные виды магнитов. Из наиболее востребованных можно назвать плоские, смоляные и закатные магнитики. Каждый из этих видов доступны для покупки в любом необходимом количестве.

  Плоские магнитики

  Плоские магнитики представляют собой самый распространенный вид. Они есть в каждом доме – это самый простой тип, который характеризуется достаточно красивым внешним видом и самой низкой стоимостью. У нас вы можете заказать такие магниты любой формы (прямоугольной, круглой, квадратной, произвольной и т.п.) и размеров. Мы выполняем как стандартные, так и индивидуальные заказы.

  Также вы можете заказать визитки, календари и другие плоские канцелярские принадлежности на магнитной основе. Они удобны в использовании и хороши в качестве подарочного материала.

  Закатные магнитики

  Закатные магнитики называют также «вальцованными». Они имеют специальное покрытие, которое делает цвет изображения насыщенным и обеспечивает дополнительную защиту от внешних воздействий. Выглядят такие магниты намного привлекательнее. Они отлично подойдут для солидной рекламной кампании, как красивый дорогой сувенир и т.п.

  Такие магниты вы можете заказать у нас прямоугольной формы или с закругленными краями. Размеры можно подобрать по сетке или сделать заказ с индивидуальными параметрами.

  Смоляные магнитики

  Смоляные магнитики – вид, который качественно отличается от остальных текстурой и внешним видом. Они приятны на ощупь и станут украшением любого интерьера. Такие магниты достаточно дорогие, однако стоимость оправдывается результатом. Специальное покрытие защищает поверхность от внешних воздействий и гарантирует отличный внешний вид.

  У нас вы также можете заказать высечение отверстия в магните.

  Если Вы любите творить и хотите сделать магниты на холодильник своими руками, купите у нас специальную магнитную подложку, которая станет основанием для вашего сувенира. Это возможность сделать необычный презент дорогому человеку.

  Заказать магнитики можно у нас

  Наша компания давно занимается выпуском магнитиков разнообразных форм, размеров и видов. Большой опыт и собственная производственная база позволяют гарантировать отличный результат. Мы можем смело обещать:

  — высокое качество продукции;

  — быстрые сроки;

  — низкие цены.

  Заказав магнит холодильник, вы получите его с доставкой в любом населенном пункте Украины по Новой почте. Вы можете купить магнит прямо сейчас! Мы будем рады работать для вас!

  Магнет.ин.юа https://magnet.in.ua/ предлагает изготовление магнитиков на холодильник очень быстро и по низкой цене. Сделайте заказ и останетесь довольны!

  Возникли вопросы? или Хотите заказать магниты!

  Позвоните к нам по телефону:

  +38 044 4964981
  +38 067 5494069
  +38 067 5084981

  или Заполните контактную форму:

  Отправить запрос