Постоянные магниты

для производства сувенирных и рекламных магнитов

Возникли вопросы?

или Хотите заказать Магниты!

Позвоните к нам по телефону или заполните форму:

+38 044 4964981
+38 067 5494069

Постійні магніти для виробництва сувенірних і рекламних виробів

Як нам вже стало відомо, сувенірні та рекламні магніти — ефективний, що привертає увагу оригінальний інструмент для популяризації товару певної компанії. Їх можна прикріпити на будь-яку металеву поверхню, тим самим прикрасити інтер’єр яскравою деталлю декору, при цьому не дряпаючи і не пошкоджуючи її, або переміщаючи її на інше місце, чим вигідно відрізняється від наклейок.
У цій статті ми розповімо про те, які бувають види магнітів для виробництва сувенірів та рекламної продукції, їх властивості та переваги в використанні.

Існує всього два види постійних магнітів. Перший з них — це неодимовий магніт. Бездоганний сплав наділив цей вид магніту хорошими експлуатаційними характеристиками, що забезпечують довголіття у використанні. Неодимові магніти набули широкого поширення в сфері виготовлення сувенірної та рекламної продукції завдяки своїм маленьким розмірам і високій силі індукції, і відрізняються такими характеристиками, як опірність розмагнічування і «магнітна сила» максимально високого значення. Вони відмінно підходять для виробництва як простих сувенірних магнітів на холодильник, так і для складних проектів креативних рекламних агентств.

Купити неодимовий магніт може абсолютно кожен — достатньо просто звернутися до наших фахівців, і замовити необхідну вам кількість товару.
Наступний вид постійних магнітів, про який піде мова, це феритові магніти. Завдяки тривалому збереженню своїх магнітних властивостей і зовнішньому вигляду, ферит є найбільш вживаним матеріалом для виготовлення рекламних та сувенірних магнітів. Ферітовий магніт найбільш доступний постійних магнітів через свою низьку ціну, може намагнічуватися декількома полюсами, а так само при певних умовах використання не поступаються дорогим аналогам. Оскільки матеріал є керамічним, він не ржавіє, його можна використовувати без нанесення захисного покриття, і у всіх сферах.

Купити ферритові і неодимові магніти Україна

Купити ферритові магніти можна у нас на сайті, причому на вигідних умовах. Консультанти нашої компанії завжди приділять вам увагу і з задоволенням допоможуть зробити замовлення в необхідних для вас кількостях. Корисних покупок!

Отправить запрос