Види сувенірних і рекламних магнітів

Види сувенірних і рекламних магнітів

Магніти на холодильник давно стали нашими друзями і помічниками на кухні. Одні з них є прекрасним нагадуванням про вдалий відпустці, якісь говорять про любов ваших близьких, і ця любов гріє ваше серце і робить ваше життя краще, а треті є неодмінним атрибутом інформативного обміну між усіма членами сім’ї. Сучасна індустрія випуску магнітів настільки розширила асортимент своєї продукції, що часом ми з подивом виявляємо, що вони могли б істотно полегшити наше життя.

magnit_bloknot_kalendarНовинкою став магніт блокнот. Дана категорія магнітів може являти собою і магніт-календар, магніт-рецепт, магніт-напоминалку і масу інших цікавих варіантів. В якості подарунка на будь-якої презентації, розпродажі або акції такий магніт буде доречний. Він порадує і отримав подарунок, і того, хто його подарував. Наявність логотипу компанії на магніті, а також її контактних даних дає впевненість в тому, що до вас неодмінно звернуться за послугою. Такий подарунок буде постійною рекламою того продукту, який ви просуваєте.

Напередодні свят відмінним подарунком для будь-якої організації буде придбання магнітов фоторамок з індивідуальним зображенням кожного члена колективу. Такий подарунок доречний для будь-якої категорії працівників, як для чоловіків і жінок будь-якого віку. У кожного ж є холоділінік.
Безліч компаній використовує для просування своєї продукції плоскі магніти, так як численні маркетингові дослідження підтвердили їх ефективність як одного з кращих інструментів реклами.
magnit_ploskiy

З недавніх пір особливою популярністю користуються смоляні магніти. Це не дивно, адже завдяки покриттю полімерною смолою картинка виглядає дуже яскраво і привабливо. Її завжди хочеться доторкнутися!

Переваги сувенірних магнітиків

Магніт, який може служити закладкою, оцінять любителі літератури і всілякої преси. Розмістивши логотип своєї компанії на такому магніті, ви можете бути впевнені в тому, що він буде потрапляти потенційним клієнтам на очі довгий час.

Куди люди дивляться найчастіше? Звичайно ж на годинник. Додайте свою рекламу на магніті з годинником – вона гарантовано буде на очах у маси людей. Замість годин можна використовувати термометр або дзеркало, варіантів тут маса.

Якщо вам мало простору для реклами на стандартних магнітах, то вирішенням проблеми стане магніт-пазл. Необмежені розміри допоможуть втілити в життя будь-яку креативну рекламну кампанію.