Вимоги до макетів – загальні правила

Векторні ілюстрації: Створювати в Adobe Illustrator або Macromedia FreeHand. CorelDraw використовувати обмежено (для збірки простих векторних макетів без ілюстрацій). Заборонено користуватися лінзами, заповненнями і ін. Ефектами. Записувати в форматі eps, ai. Чи не ставити товщину ліній Hairline. Шрифти переводити в криві.

Растрові ілюстрації: Формат TIFF, (без компресії). Дозвіл – 300 dpi. У макеті ілюстрації не повинні зменшуватися, збільшуватися або повертатися.

Шрифти: Всі шрифти повинні бути переведені в криві.
Тільки в моделі CMYK. При використанні корпоративного кольору, вказувати номер відповідного Pantone. Прохання попереджати, якщо є переходи від одного Pantone до іншого. Чорний текст і лінії повинні бути в одну фарбу (C = 0, M = 0, Y = 0, K = 100).

Формати файлів:
AI, EPS, PDF, CDR – контур висічки на окремому шарі
PSD, TIFF, JPG – СМУK, 300 dpi

Вильоти: Всі елементи які виходять за кордон висікання (навиліт) повинні виходити за межі контуру висікання на 2 мм.

Відступи: Всі ВАЖЛИВІ елементи зображення які доходять до межі висікання повинні не доходити до контуру висікання на 4 мм.

Ідеальний дизайн для магнітів з висічкою:
Коли всередині магніту (макета) після можливого зсуву при висіканні дане зміщення непомітно, такі роботи робляться швидко і вони дешевші. Приклад: Рамка всередині магніту, при зміщенні штампа навіть на частку міліметра зміщення помітно.