Гнучке залізо: характеристики і застосування

Магнитный винил

Гнучке залізо – полотно, яке складається з суміші металевих порошків з пластифікаторами. Використовується в якості металевої (феромагнітної) основи. Характеризується хорошою гнучкістю, вологостійкістю. Його можна використовувати як в приміщенні, так і на вулиці. Зовні нагадує магнітний вініл, однак не володіє магнітними властивостями. Найчастіше використовується в поєднанні з магнітним полотном.

Так само, як і вініловий магніт, еластичне залізо проводиться з клейової або ПВХ поверхнею, в формі листів або рулонів. Матеріал має тривалий термін експлуатації.

Листи гнучкого заліза використовують як основу для розміщення магнітної продукції: фотографій, дощок оголошень, навчальних матеріалів, рекламних плакатів, ігор та ін. Нерідко таким матеріалом обклеюють стіни в кімнатах з метою подальшого монтажу магнітних шпалер.

Щоб зробити феромагнітну поверхню, потрібно придбати гнучке залізо з клейовий стороною. Його досить просто приклеїти (і так само просто демонтувати в разі необхідності). Є можливість самостійно нанесення клею. Матеріал абсолютно нешкідливий і може використовуватися в роботі з дітьми.