Друк на магнітах

Навіщо потрібен друк на магнітах?

 

Печать на магнитахУ століття сучасних технологій все швидше і швидше новинки приїдаються, старе йде з моди, нове приходить. Одним з таких новинок є Магнітний вініл, але про нього пізніше. Як ви вже здогадалися, саме він є основою для закріплення зображення. Геніальність цієї ідеї в простоті. Ви без праці можете нанести на цей матеріал рекламу своєї компанії, привітання, фотографію тощо. Особливість такого виробу в тому, що його можна закріпити на будь-якої металевої поверхні, без доп. процедур. Його активно застосовують в самих різних сферах – реклама, послуги, мистецтво, обслуговування. Його простоті і практичності позаздрять багато матеріалів, навіть зі схожими властивостями.

Як роблять друк на магнітах

Залежно від умов використання Магнітний вініл для друку беруть різної товщини. Чим товщі магнітний вініл, тим краще виріб буде триматися на металевій поверхні. Розмір нам вкаже розмір зображення, яке планується. Для більш зручного нанесення зображення постачальник вінілу пропонує Магнітний вініл з клейовим шаром. Шар клею, нанесений на магніт, зверху закритий захисною плівкою, яку необхідно видалити, безпосередньо перед приклеюванням фотографії. Або використовувати звичайний магнітний вініл і самоклеящуюся папір.

Не варто також забувати про якість чорнила

Вся справа в тому, що у водних чорнил є один істотний недолік – вони швидко вигорають. Таким чином якщо не захистити наше виріб від прямого попадання сонячних променів, то воно дуже швидко втратить насиченість кольору. Це можна зробити або, розмістивши виріб на поверхні без прямих променів, або нанести захисний шар на фото.

Підсумок «Друк на магнітах»

Перспективний напрямок. Широко застосовується в самих різних сферах від домашнього побуту до професійного маркетингу і мистецтва. Універсальність застосування вражає масштабом. Крім цього, виробник передбачив подальше застосування продукції, завдавши шар клею із захисною плівкою. Замовляйте друк на магнітному вінілу, від постачальника і переконайтеся в якості. Наша магнітна плівка з білим вінілом ідеально підходить для ваших магнітних вивісок або етикеток. Білу вінілову поверхню можна намалювати перманентним маркером, намалювати, надрукувати трафаретом або за трафаретом. Ми пропонуємо наш магнітний білий вініловий матеріал товщиною.