Магніти на весілля: кращі сувеніри для гостей

Скоро весілля? Клопоту перед урочистою подією вистачає. Потрібно подбати про вбрання для молодят, смачне меню і цікавою розважальною програмою для учасників свята. Не обійтися і без презентів для гостей. Кращими сувенірами будуть магніти на весілля. Такий аксесуар стане пам’ятним призом за виграний конкурс, який довгий час буде нагадувати про себе. Також можна використовувати магніти-запрошення на весілля. Це оригінальний спосіб сповістити про майбутній захід. Якщо паперова листівка може загубитися, то магнітна – ніколи. Запрошені не забудуть про важливу для майбутніх молодят датою.

Як можна використовувати магніти весільні

магниты на свадьбу заказать Чернигов, Житомир, Харьков, Запорожье

Такі вироби знайдуть широке застосування:

 • Бонбоньєрка. Кожен запрошений отримає невеликий презент від нареченого і нареченої. Приємним доповненням до такого аксесуару будуть солодощі – весільна «шишка», цукерка або печиво, зроблене на замовлення. Можна комбінувати, як душі заманеться.
 • Посадковий план. Цікава ідея розмістити магнітики з іменами гостей на металевій дошці. Ключова перевага цього посадкового плану – можливість його коригування, якщо така необхідність виникне.
 • Магнітики-подарунки гостям на весілля на конкурси. Організатором свята вони обійдуться недорого, зате запрошені будуть в захваті. Виходить, що «вбити одним пострілом двох зайців» все-таки можна. При оформленні аксесуара можна використовувати фотографії молодят або смішні шаржі.

Варіантів використання магнітиків на весільному заході безліч. Проявляйте творчий підхід і шукайте свіжі ідеї. Все обов’язково вийде!

Які є магнітики на весілля

У продажу можна знайти різні види таких аксесуарів. Вони відрізняються за зовнішнім виглядом, вартості, довговічності. Найчастіше купують магніти:

 • Західні. Вони відрізняються невеликими розмірами і доступною ціною. Технологія виробництва схожа з тією, яка використовується для виготовлення закатних кришок. З переваг таких аксесуарів можна відзначити міцність, стійкість до механічних впливів, простота догляду.
 • Акрилові. Найчастіше це магніт-фото. У прозорий пластик встановлюють необхідний знімок. Акрилові аксесуари ідеальні для створення запрошень, бонбоньєрок, призів.
 • Вінілові. Притягає лист з напиленням – відмінний варіант магнітного плаката. При друку картинка не втрачає своєї чіткості і яскравості.

Як оформити магніти на весілля для гостей?

 

свадебные магниты Павлоград, Полтава, Кривой РогВиробники по-різному оформляють магніти. Молодятам надають можливість висловити свої побажання і зробити відповідний макет. Наприклад, для «джазової» весілля оптимально підійдуть аксесуари з скрипковим ключем і нотками. Також можна зробити весільні сувеніри для гостей:

 • З фото молодят. Отримавши такий презент, гості будуть довгий час пам’ятати про винуватців свята.
 • Сангелятами і голубками. Це вічна класика, яка завжди залишиться актуальною.
 • У вигляді серця. Це символ любові молодят, створення нової сім’ї.
 • Зі смішними картинками. На святі не повинно залишатися місця нудьзі.
 • З ініціалами молодят, датою весілля. Зафіксуйте на аксесуарах важливі для молодят нюанси.
 • З магніти на весілля гербом або печаткою. На такому святі самий час нагадати про сімейні цінності.

Відмінний варіант, якщо весільні магнітики на замовлення оформлені з урахуванням тематики торжества. Планується свято в стилі «ретро», стімпанк або якомусь іншому? Відобразіть тематику заходу на аксесуарі!

Вибрати подарунки гостям на весілля (Київ) можна на сайте. Ви знайдете тут гнучкі магніти, фотомагніти на замовлення, календарі на магнітах і заготовки. Залишайтеся з нами, читайте нові публікації і вибирайте наші вироби для реклами і сувенірів.