Магнітний пазл

Їхньою головною перевагою над іншими видами магніту, це можливість виготовлення великих розмірів, чим більше, тим краще. Звичайно, магнітні пазли, через свої розміри значно дорожче, але і переваги очевидні – чим більше площа, тим більше реклами. Іноді цілу картинку магнітного пазла розбивають на декілька частин і вкладають в різні партії продукції, таким чином – стимулюють збут.

Переваги магнітного пазла:

  • Привертає увагу
  • Доброзичливо розташовує до торгову марку
  • Можливість виготовити будь-якої форми і розміру
  • Магнітний пазл це рекламний носій який «по кишені» будь-якої компанії
  • Легко можна вкласти з будь-якою продукцією, будь то харчові продукти або напої в пляшках
  • Можна виготовити великим тиражем за лічені дні (5-8 днів)
  • При необхідності контакту з харчовою продукцією кожен окремо плоский магніт вкладають в індивідуальний сертифікований пакет, тим самим магніт чи не порушує необхідних санітарних норм до харчових продуктів.

Фантазуйте і використовуйте потенціал магніту по максимуму.

Виготовляйте різні серії магнітів так, щоб Споживач залучався і самостійно зміг зібрати всю колекцію – Міняйте колекції.

Вкладайте магніт як сувенір з кожної випущеної продукцією.

Магнітний пазл – головоломка, реклама і…

Промосувеніри поступово перетворилися в потужний двигун торгівлі, стимулюючи споживачів звертатися в компанії, які подають інформацію і товари з нотками гри і креативу, а не в сухому вигляді. Одним з найбільш незвичайних і ефективних способів привернути цільову аудиторію є використання магнітних пазлів в якості реклами. Подібні вироби ніколи не залишаються непоміченими і довго зберігаються, тим самим роблячи піар-хід вигідним не лише з фінансової точки зору, але і досить тривалим за часом.

Розпалити інтерес: з покупки по шматочку

Для того щоб підвищити кількість продажів і заробити чималу популярність на ринку, кожної компанії потрібна своя «фішка». Магнітниепазли відмінно підходять на роль останньої. Зацікавити клієнта досить просто наступним чином: разом з придбанням кладеться одна з частин картинки. Використання такого елемента гри провокує споживача знову скористатися вашими послугами, нехай навіть заради того, щоб зібрати решту шматочки зображення.

Крім того, додасте ще мотивації у вигляді знижок або бонусів. Вони будуть надані, якщо клієнт повністю складе весь пазл. Такий рекламний хід має особливим шармом і є вигідним капіталовкладенням. Магнітні картинки, що красуються на холодильниках або інших металевих поверхнях, будуть постійно нагадувати про вашу компанію і навіть розширювати потенційну клієнтську базу.

Сувенір з родзинкою

Дані рекламні носії концептуально відрізняються від інших. Споживачі отримують приємний подарунок у комплекті з почуттям незавершеної дії. Погодьтеся, маючи окрему частину зображення або слова, дуже хочеться зібрати його цілком. Ви можете використовувати потенціал магнітних пазлів по максимуму, замовивши відразу кілька партій з різними картинками. Необов’язково робити за стандартом, експериментуйте з дизайном, щоб виділитися серед конкурентів.

Ми виготовляємо пазли з магнітів різних розмірів і форм великими тиражами у найкоротші строки. Ви можете замовити унікальну продукцію. Будьте уверенниев тому, що ці сувеніри сподобаються споживачам і стануть потужним рекламним носієм.