Купити пошуковий магніт в Україні

Пошуковий магніт відмінно зарекомендував себе в пошуках артефактів з часів війни. Купити пошуковий магніт в Україні не складе великих труднощів, на ринку багато пропозицій. Ми розповімо на що варто звертати уваги при виборі пошукового магніту.
Пошуковий магніт в Україні: де і як купити.
Щоб не помилитися у виборі поісковго магніту і не купити підробку розберемо з чого він складається.
Конструкція магніту проста і зрозуміла. Зовнішній вигляд у формі шайби, всередині неодимовий спали з рідкоземельних металів (неодим, бор і залізо), сам корпус обов’язково повинен бути покритий нержавіючої сталлю, допускається також покриття з алюмінію або нікелю. Для фіксації магніту в оцинкованої шайбі використовують епоксидну зможу. Важливо: при температурі від 60 градусів смола плавиться, тому дотримуйтесь правил використання.
Наявність рим-болта. Є два варіанти як його кріплять зверху або збоку. Він потрібен для кріплення мотузки або тросів. Наша рекомендація: зручніше у використанні, коли рим-болт зверху, так пошуковий магніт простіше відірвати від поверхні.
Купити пошуковий магніт Україні можна у виробників магнітів на сайті в один клік. Як правило, оператор або менеджер протягом 10 хвилин связвается з Вами, дізнається всю потрібну інформацію і відправляє ваше замовлення.
Купити пошуковий магніт в Україні для пошуку золота.
Обмовимо відразу, тільки залізовмісні предмети намагнічуються, чисте золото не намагнітиться. Але є один нюанс, як правило сучасні ювеліри додають для міцності і стійкості дорогоцінних предметів метали- лигатура. Якщо розібрати всім відомий склад ювелірного виробу із золота 585 проби, то 60% золота і 40% добавка, в тому числі і нікель. А як всім відомо агезія нікелю з магнітом проходить негайно. Цей факт звичайно збільшує шанси знайти ювелірні прикраси, але% нікелю в ювелірному виробі невеликий і сподіватися знайти скриню скарбів ми не рекомендуємо. Магнітящая поверхню повинно доторкнутися саме до ювелірного виробу для зчеплення.
Купити пошуковий магніт в Україні для пошуку срібла.
З сріблом справи йдуть так само не просто, як і з золотом. Для початку срібло є двох видів: то, яке намагнітитися, і те, що не намагнітиться. Так само все залежить від процентного співвідношення срібла і лігатури.
Купити пошуковий магніт в Україні для пошуку нержавіючої сталі.
Ступінь намагнічування нержавійки залежить від спалвов і домішок в ній.
Ті метали, які ніколи не пристане до магніту:
1. Аллюминий
2. Мідь
3. Олово
4. Свинець
5. Бронза
6. Латунь
На інших поширюється сила зчеплення завдяки вмісту хрому в металі.
Купити пошуковий магніт в Україні дуже просто, зберігайте статтю в закладки і застосовуйте на практиці рекомендації.