Магнітики на 8 березня

Магнітики на 8 березня.

Магнитики на 8 мартаНастає самий жіночий міжнародний день. Жінки з нетерпінням чекають на всіляку увагу від чоловіків. Чоловіки вже в роздумах і задаються питанням про подарунок для своїх коханих. Свято квітів і тортиків розбавляють і оригінальними подарунками. І таким подарунком цілком може стати наша продукція. Магнітики на 8 березня прекрасний подарунок для прекрасних жінок.

Переваги рекламних магнітів

Сувенірні магнітики на 8 березня стануть найбільш підходящим подарочком. Наприклад, одне підприємство приємно здивувало своїх співробітниць. Сфотографувавши прекрасну половину на тлі квітів і зробивши фото магніти на 8 березня. Такий сувенір припав всім до душі і індивідуально привітавши кожну жінку. Сувенірні магнітики надалі жоден день будуть радувати очі представниць прекрасної статі з холодильника або іншого металевого покриття.

Звичайно ж не забуваємо про те, що на них може бути ваша реклама на магніті. Такий недорогий варіант подарунка буде приємний не тільки співробітницям з роботи. І звичайно ж не забуваємо про рекламному сенсі. Розміщена реклама на сувенірній продукції буде працювати близько трьох років.

Магнитики на 8 мартаВиди рекламних магнітиків

  • Гнучкі вінілові магнітики
  • Магнітики з блокнотом, календарем, фоторамки, пазли.
  • Акрилові магнітики
  • Смоляні магнітики
  • Західні магнітики

Кожен з видів рекламних магнітиків має свої унікальні властивості.

Гнучкі магнітики – це ефективний вид рекламного сувеніру . Його дизайн може бути яким завгодно. Ви можете замовити як стандартний формат прямокутник, квадрат, так і будь-який інший довільної форми

Магнітики з блокнотом, календарем, фоторамки, магнітні пазли будуть часто використані потенційними клієнтами. Вони кріпляться на будь-яку металеву поверхню і дозволяють рекламі постійно бути на виду.

Акрилові магнітики – є оригінальним рекламним сувеніром. Він стане прекрасним подарунком на будь-яке свято. Сувенір стає хорошим прикрасою в будь-якому будинку.

Смоляні магнітики. Такий рекламний сувенір має привабливий зовнішній вигляд. Таке рекламне виріб вважається самим довговічним. Пошкодити такий магнітик дуже важко, практично неможливо.

Західні магніти – називаються магнітами значками. Вони мають презентабельний зовнішній вигляд. Західні магнітики є лідерами популярності. Магніти можна замовити круглої, прямокутної і овальної форми.

Чому варто замовити рекламні магнітики в компанії Magnet.in.ua?

Наша компанія займається виробництвом магнітиків з 2013 року. Ми можемо виконати будь-якої складності рекламний проект. Замовивши продукцію у виробника Ви отримуєте продукт за найвигіднішою ціною на ринку. Здійснюємо доставку будь-яким зручний для Вас способом по всій Україні.