Магнітики своїми руками

Магнітики своїми руками. Декорування металевих поверхонь на свій смак і своїми руками.

магнітики своїми руками
Більшість з нас погоджуються з цим висловлюванням про те, що подарунок, зроблений своїми руками ближче до серця новому власникові. Але як же самому приємно споглядати свою творчість і при цьому дивувати своїм шедеврами своїх близьких. Зроблені магнітики своїми руками з підручних матеріалів здатні трохи прикрасити наше приміщення і оживити деякі ділянки і поверхні в інтер’єрі. У такій творчості корисно і цікаво не тільки дорослим проявляти свою фантазію, а й дітям розвивати свою. Для такого захоплюючого заняття досить запастися магнітиками, клеєм і фантазією. Для натхнення можна переглянути пару майстер-класів з виготовлення магнітів в інтернеті або ж. Наша компанія в свою ж чергу готова надати найякісніший магніт для утримування ваших творчих ідей.

  Допомога і рекомендації як зробити магнітики своїми руками.

При виготовленні вироби на холодильник ми можемо використовувати три види магнітів найкраще підходять для таких цілей. Найкраще з цим завданням справляються вінілові, ферритові, і супер магнітики-неодимові.

  1. Перед тим як визначитися з вибором виду магніту потрібно визначитися з роллю вироби та її вагою. Якщо вона просто утримує невеликий орнамент з паперу або ж це просто візитка, фотографія. Для таких легких структур досить вініловий або феритовий магніт. Магнітний вініл дійсно еластичний як гума, і ці здібності дозволяють з легкістю надати певні форми і розміри заготовки. Також часто в сувенірному майстерності використовуються звичайні магніти кольору графіту-ферритові.
  2. Ваша фантазія розігралася, і виріб виходить набагато вагомішою або ж по задуманому проекту вона і передбачала такий бути. Тоді вам просто не обійтися без магніту, який зроблений з рідкісних земельних порід таких як неодим. Такий магніт зберігає залишкову намагніченість без споживання енергії і створює магнітне поле надовго. Неодимові магніти мають велику силу зчеплення в десятикратному розмірі ніж звичайні магніти. Магніт з неодиму не так обмежений в терміні експлуатації, як феритовий, який вже через кілька років перетворюється на безплідний шматочок заліза.
  • При роботі з неодимовими магнітами слід строго дотримуватися правил безпеки особливо, коли поруч знаходяться наші маленькі помічники. Такий супер-магніт і палець може прищемити.
  • Щоб знайти магнітний матеріал і зробити магнітики своїми руками вам не обов’язково відривати магніт від інших сувенірних виробів. Не варто бігати по будівельним магазину і магазинам для творчості. Всі види магнітів ви можете знайти в нашій компанії, а ми в свою чергу доставимо потрібний вам товар в будь-яку точку України. Вам з радістю проведуть консультацію та допоможуть зупинити свій вибір на потрібному вам матеріалі. Виконані вами вироби на наших магнітах будуть довгий час радувати вас і ваших близьких.