МАГНІТИК НА ХОЛОДИЛЬНИК

Магнітик на холодильник.

МАГНИТИК НА ХОЛОДИЛЬНИКУ кожному будинку можна відшукати хоча б один магнітик на холодильник. Розташовані вони на металевій поверхні (мікрохвильові печі, пральні машини, холодильники).

Цей, на перший погляд, непотрібний предмет, виконує корисні функції:

  • Декоративну. Магнітне виріб служить для доповнення інтер’єру і створення затишку. Іноді є самостійною деталлю. Гарний магніт здатний підкреслити стиль та індивідуальність будь-якого приміщення;
  • Допоміжну. Цей предмет часто використовують в якості «держателя» записок або важливої інформації на рівні погляду і в помітних місцях. Магнітики можна зустріти в освітній сфері. З їх допомогою «примагничивается» будь-яку інформацію до дошки або фліп-чарту. Вони не займають багато місця, коштують недорого і відмінно допомагають в роботі;
  • «Вуаль». В даному випадку декоративний магніт використовується для приховування дрібних дефектів техніки: корозійних процесів, подряпин, слідів від ударів і інших.

Це, звичайно ж, не всі можливості магніту. Він виступає носієм реклами, важливої інформації або нагадуванням істотних подій з життя.

Серед форм і типів розрізняють:

  • Західний. Зовні схожий з круглим значком. Має всередині магнітну вставку, завдяки якій кріпиться до поверхні. Часто зустрічається у продажу і має різноманітний дизайн;
  • Плоский магніт – один з найпоширеніших. Виготовляється швидко, не вимагає складних технологічних процесів;
  • Смоляний. Глянцевий поверхню такого виробу привертає увагу покупців і виглядає ефектно. До плюсів відносять тривалий термін використання і стійкість до зовнішніх впливів.

Придбати магнітик на холодильник та іншу побутову техніку можна в самих різних місцях, в тому числі і у нас. Ми реалізуємо тільки якісні та безпечні товари в роздріб і під замовлення. У нашому магазині завжди великий вибір товарів і послуг.

Якісно, надійно, швидко і недорого – наші основні критерії в роботі!

Бажаєте дізнатися більше про наші продукти та послуги? Потрібна консультація менеджера! Зателефонуйте нам, і ми розповімо вам все, що вас цікавить.