Магнітики

Магнітики на холодильник дуже поширені.

Це популярний сувенір, який є практично у кожного. Люди охоче купують їх, дарують і приймають в подарунок. Найчастіше магнітики набувають як пам’ятної речі, а також отримують як рекламну продукцію.
Звичний магніт холодильник може бути досить ефективним рекламним засобом. Він невеликий, гарний і постійно буде знаходитися на увазі. Такий магнітик буде прекрасною рекламної для служб доставки, таксі та інших сервісів, чиї номери повинні бути в швидкому доступі у людини. Магнітик не загубиться і не буде відправлено у смітник, як листівки або буклети.

У нас ви можете магнітики купити різних видів:

• плоскі;
• закатні;
• смоляні.

Також ми займаємося випуском автомобільних магнітів і магнітних шпалер.
Якісні магнітики на холодильник купити у нас ви можете за доступною ціною. Це дешева реклама, яка буде по кишені будь-якої компанії. Все виробництво проходить на обладнанні компанії тому ми гарантуємо високу якість і мінімальні терміни.
Замовивши магніт холодильник, ви отримаєте його з доставкою в будь-якому населеному пункті України з Нової поштою. Ви можете купити магніт прямо зараз! Ми будемо раді працювати для вас!

Магнет.ін.юа  пропонує виготовлення магнітиків на холодильник дуже швидко і за низькою ціною. Зробіть замовлення і залишитеся задоволені!