Магнітик

Сувенірні магнітики, незабутній подарунок і яскрава рекламна акція.

Магнітики – основна продукція нашої компанії. Ми займаємося випуском різних магнітів досить довгий час і можемо гарантувати високу якість.

Прекрасний сувенір і незабутні спогади

Магнітики на холодильник або для іншого призначення використовують великим попитом і популярністю. Кожен з нас хоча б раз у житті купував магнітик на пам’ять для себе або знайомих. Це найпоширеніший вид сувенірної та рекламної продукції, яку успішно використовують багато компаній.

Гарний магніт на холодильник прикрасить своїм виглядом, також їх розміщують і в інших кімнатах. Магнітики відрізняються невеликим розміром і привабливим зовнішнім виглядом. Це відмінний спосіб донести інформацію – він завжди знаходиться на виду і не загубиться в квартирі. Магнітики часто використовують служби доставки і інші сервіси – номер телефону завжди буде перед очима у людини.

Виходячи з цього магнітики купити буде практичним рішенням для різних компаній, які отримають не тільки ефективну, але і дешеву рекламу своїх товарів або послуг.

Різновиди магнітиків і їх особливості

Незважаючи на свою простоту, магнітик може мати різний вигляд. Залежно від способу виробництва, розрізняють кілька видів магнітиків:

  • плоскі;
  • закатні;
  • смоляні.

Замовте у нас і отримаєте:

Магнітик на холодильник з доставкою в будь-який населений пункт України по Новій пошті. Ви можете купити магнітики прямо зараз! Ми будемо раді працювати для вас!

Магнет.ін.юа  пропонує виготовлення магнітиків на холодильник дуже швидко і за низькою ціною. Зробіть замовлення і залишитеся задоволені!