Магніти на автомобіль

Магніти на автомобіль

Магнітні знаки все частіше використовуються в різних сферах нашого життя. Магніти на автомобіль, зручний, практичний спосіб продемонструвати інформацію. Вона добре відрізняється красою, легкістю розміщення і доступною ціною. Крім того, на відміну від наклейок, магніти можна використовувати кілька разів.

Магніт на автомобильМагнітні наклейки на автомобіль дозволяють швидко і без праці розмістити на автомобілі різні зображення, написи, логотипи і т.д. Ми часто бачимо їх при оформленні весільних автомобілів, таксі, машин доставки і т.п.

Магніти на автомобіль, їх характеристики:

  • можна використовувати кілька разів;
  • можна легко зняти і розмістити в іншому місці або на іншому автомобілі;
  • розміщення займає не більше хвилини;
  • зняти магніт легко і швидко;
  • вони не пошкоджують покриття капота;
  • не вимагають певних умов для розміщення або використання;
  • захищає поверхню автомобіля від пошкоджень.

 

Магнітний логотип на автомобілі:

Магнітний логотип на авто – це зручний і дешевий спосіб реклами, який відрізняється рядом переваг:

  • привертає увагу великої кількості людей;
  • формує позитивний імідж;
  • коштує недорого.

У нас ви можете замовити магніти на автомобіль будь-якої форми і забарвлення. Ми реалізуємо будь-яке замовлення!

Перетворіть водіння в рекламу за допомогою нестандартних автомобільних магнітів.
Шукаєте новий спосіб підвищити поінформованість про свій бізнес? Оснастіть свої автомобілі персоналізованими автомобільними магнітами для швидкого і ефективного маркетингу на ходу. Наші міцні, стійкі до атмосферних впливів і пройшли випробування в аеродинамічній трубі магнітні знаки допоможуть привернути увагу пішоходів та інших водіїв до назви і логотипу вашої компанії – і вони допоможуть вам справити сильне перше враження. Відповідні автомобільні магніти легко додавати або знімати, і вони є відмінним варіантом, якщо ви хочете створити єдиний фірмовий вид на кількох вантажівках, легкових автомобілях або фургонах.
Щоб створити власний автомобільний магніт, почніть з вибору розміру і розташування магніту: ви можете додати логотип на бічні двері, задню частину фургона або навіть на те й інше. Потім переходите до проектування, віддаєте перевагу ви завантажити індивідуальний дизайн або вивчити наш асортимент повністю шаблонів з галузевими опціями для професіоналів в сфері нерухомості, підрядників, ландшафтних дизайнерів і т. Д. Ваш дизайн буде надрукований на магніті товщиною 0,85 мм, а завдяки матовому покриттю і стійкою до вицвітання УФ-чорнила ваші магнітні знаки будуть готові виділитися, куди б вас не привели.