Рекламні магніти на авто

Магніти на автоМагніти на авто – реклама в русі.

Вам потрібна реклама? Потрібен велике охоплення аудиторії? Магніти на авто – бюджетний і зручний спосіб реклами. Відмінне рішення для проведення промо-акцій, ознайомлення потенційних клієнтів з товаром і послугою, реклама на автошоу або автопробігу, для позначення службових машин або таксі.

Магніти на авто – реклама всюди, де Ви їдете.

Магніти на авто – найпростіший маркетинговий хід.

Перше і головне достоїнство такого виду реклами – мобільність. Розмістити займе кілька хвилин, зняття також не зажадає колосальних силових і тимчасових витрат. Важливо пам’ятати, розміщувати вінілові магніти треба на плоских і чистих поверхнях кузова, для більшої адгезії.

Другою перевагою вінілових магнітів на авто – будь-які погодні умови. Не страшні ні спека, ні холод, ні вітер, ні дощ. Робоча температура – 40/ +70 С.

Третє, багаторазове використання. Проводячи рекламну кампанію, фірма або підприємець час від часу її повторює. Не потрібно кожного разу замовляти, довговічний продукт.

Магніти на автомобіль: інструкція до користування.

По праву їх називають самим практичним носієм реклами. Зручний в зберіганні, не вимагає додаткових витрат на оновлення або підтримки зовнішнього вигляду.

Наприклад, вініловий магніт для служби таксі збільшить знання бренду у платоспроможною цільової аудиторії. Не потребує величезних сум з бюджету для реклами. Цілісність автомобіля не пошкоджується. Легкість у використанні. Рекламні магніт на авто вигідніше, ніж самоклеючі плівки.

Вигідна реклама для залучення нових клієнтів і розширення бізнесу. Рекламні магніти на авто для проведення разових урочистостей, наприклад, весілля, виписка з пологового будинку, дівич-вечір / парубочий – ідеальне рішення

розповісти про важливу подію, і одночасно вказати організатора цього торжества, наприклад.

Замовити магніти в Magnet.in.ua, і отримати:

  1. Яскраві вироби з ламінованою плівкою для захисту від вигорання.
  2. Високої якості матеріал, який не забрудниться навіть при високій швидкості.
  3. Рекламний продукт мало схильний до вібрацій.
  4. Креативний піар організаторам автопробігів і шоу.
  5. Раціональне рішення, що веде до успіху і впізнаваності.

Купити магніти для авто в Magnet.in.ua можливо від 1 шт. до максимального тиражу. Виконуємо замовлення в термін.

Бажаєте дізнатися більше про наші продукти та послуги? Потрібна консультація менеджера! Зателефонуйте нам, і ми розповімо вам все, що вас цікавить.