Магніти на масляницю від виробника.

Магніти на масляницюМагніти на масляницю

Кожен українець сьогодні знає, що завершення зими не обходиться без масляного тижня. Такий веселий свято з ошатними опудалами в результаті які спалюються, символізуючи проводи зими. У цей період свята справжні українці вживають по величезній кількості смачних млинців. Масляна, млинці, все це атрибути для сувенірних магнітах. Наша компанія з радістю допоможе не забути це свято і виготовити магніти на масляницю з різною символікою.

Трохи про саме свято Масляниця

Слов’янські люди святкують Масляну з давніх-давен, коли процвітала древня язичницька культура. Це свято було символом повернення весни і весняного пробудження природи. До приходу православ’я відзначалася масниця ближче до дня весняного рівнодення. Слов’яни вірили, що в цей час, коли навколо прокидається природа дитя Сонце (Коляда) ставало юнаків (Ярило). Для того щоб привітати Сонце, стародавні слов’яни готували цілий обрядовий хліб. Куштуючи таким хлібом, вони вірили в те що, з’їдаючи теплий і рум’яний млинець вони поглинають частину могутності світила. В наші дні знає навіть дитина дасть вам відповідь на питання «А чому треба пекти млинці?» Він вам радісно відповість «Млинець так схожий на сонечко». Цей веселий і галасливий свято, як і в ті часи все ще до душі дітям і дорослим. Крім смачного обряду з млинцями у такого святкування є багато ще цікавих обрядів, які були збережені і в наш час. Своєрідно прикрашена лялька-опудало, масляні забави, хороводи змушують веселитися і сьогодні нашу малечу і дорослих теж. Все що належить до такого свята, ми з легкістю можемо виконати. Друк на магнітах символіки масниці, млинці, опудала і звичайно ж приємні побажання зі святом.

Магніти на масляницюМагніти на масляницю від виробника

Наша компанія пропонує найширший асортимент рекламної та сувенірної продукції на магнітній основі.

  • Плоские магниты
  • Смоляные магниты
  • Закатные магниты
  • Магнитные обои
  • Магнитные визитки и т.д.

Ми професіонали ввиготовленні магнітної сувенірної продукції, так як займаємося цим протягом довгого періоду. Ми гарантуємо своїм досвідом якість наших виробів, в тому числі магніти на масляницю. Або наприклад магніт на авто.