Магнітна дошка

Магнітна дошка: види, де замовити в Україні

Магнітна дошка

Магнітна дошка – зручний і практичний інструмент, який все частіше використовується в будинках, навчальних закладах, компаніях та інших організаціях. Це вдосконалений варіант знайомої всім шкільної дошки, на якій можна було просто писати крейдою.

Сучасна магнітна дошка підходять для нанесення написів крейдою або маркером, але найголовніше, що ви зможете прикріплювати в ній будь-які таблички, замітки, плакати з допомогою магнітів і без проблем знімати їх.

Компанія Magnet пропонує широкий асортимент магнітних дощок з різним покриттям за доступними цінами. Ви можете замовити дошку будь-яких розмірів і кольору в залежності від своїх побажань і отримати її з доставкою в будь-якому місті України.

Для яких цілей підходять магнітна дошка?

Такі дошки дуже широко використовуються в різних сферах діяльності людини:

 1. У дитячих садах, школах, коледжах, університетах та інших навчальних закладах вони використовуються для занять замість старих звичайних дощок для крейди.
 2. У компаніях вони служать для розподілу завдань, майстер-класів та інших організаційних моментів.
 3. У закладах громадського харчування – ви напевно часто бачили такі дошки. На них пишуть меню, пропозиція дня, повідомляють про акції і знижки. Це не тільки дуже зручний інструмент, але і стильний елемент декору.
 4. На конференціях, виставках та інших подібних заходах такі дошки стають ідеальним майданчиком для презентації товарів чи послуг.
 5. Удома ви можете використовувати їх для розвиваючих занять дітей, розподілу своїх справ і цілей, а також як «напоминалку» для всіх членів сім’ї, місце, де ви можете розмістити дорогі фотографії, сувеніри і т.п.

Переваги магнітних дощок

Дошки з магнітними властивостями відрізняються безліччю переваг:

 1. Вони дуже зручні у використанні. Ви можете не тільки писати, але й швидко закріпити наочні посібники.
 2. Вони ідеальні для проведення навчальних занять.
 3. Вони прості у використанні: писати і стирати інформацію дуже просто і руки залишаться чистими.
 4. Великий вибір видів і розмірів.
 5. Доступна ціна.

Види магнітних дощок

У компанії Magnet ви можете замовити магнітні дошки будь-якого виду з усіх існуючих на даний момент:

 1. З емалевим покриттям – металеву поверхню покривають спеціальним емалевим складом білого кольору. Воно не дряпається, що не окислюється і відрізняється довговічністю.
 2. З лаковим покриттям – поверхню покривають лаком білого кольору. Але, щоб стирати інформацію з такої дошки можна використовувати тільки сухі губки.
 3. З корковим покриттям – виглядає натурально і стильно. Закріплювати матеріали на таких дошках можна за допомогою шпильок або кнопок.
 4. З фетровим покриттям – на поверхню наноситься шар коркового матеріалу і фетру. Щоб прикріплювати інформацію використовуються спеціальні силові кнопки.
 5. Зі скляним покриттям – такі дошки роблять зі скла товщиною 6 мм. воно відрізняється високою міцністю, інформацію дуже легко прати. Також до переваг варто віднести стійкість до подряпин і деформації. Для нанесення інформації використовують спеціальні маркери.

Також при виборі моделі зверніть увагу на міцність рамки і основи, спосіб кріплення, а також наявність смужки для маркерів, кнопок і губки.

У компанії Magnet ви можете замовити одну магнітну дошку або оптову партію за доступною ціною. Ми пропонуємо не тільки стандартну продукцію, а й готові виготовити магнітна дошка під замовлення за індивідуальними параметрами.

Бажаєте дізнатися більше про наші продукти та послуги? Потрібна консультація менеджера! Зателефонуйте нам, і ми розповімо вам все, що вас цікавить.