Магнітна закладка

Магнітна закладка, дозволити Вашому бізнесу рости.

Основна цільова група це люди, які читають книжки, журнали або іншу літературу. Магнітна закладка дасть можливість розмістити Вашу пропозицію або рекламу і вкласти в журнали або брошури. Вони видаються і поширюються великими тиражами. Ви можете переконати компанію, яка спеціалізується на випуску подібних журналів безкоштовно вкласти Ваші закладки. Основним переконанням може служити те, що закладка може перебувати всередині журналу в якості сюрпризу. Це підвищить інтерес до журналу і буде вигідно для даної компанії.

Zakladka 2 proizvodstvo reklamnih magnitov magnet in ua
Zakladka 1 proizvodstvo reklamnih magnitov magnet in ua

Ось Ваші вигоди:

  • Ви знайшли ефективний засіб поширення реклами. Ви економите значну частину грошей на розсилці і можливо упаковці закладок в видання.
  • Вкладаючи закладки в певну тему журналу, отже Ви зможете заздалегідь знати вік, стиль життя читача і можливо іншу корисну інформацію. Ви зможете випередити Вашого конкурента, знаючи більше інформації про Ваш клієнта.
  • 100% ваша пропозиція буде помічено, і буде приносити користь.

Привабливе читання: магнітні закладки для книг і журналів

 Споживачі звертають ще велику увагу на наявність подібних дрібниць і неодмінно скористаються вашими послугами знову. Такий ось подарунок буде час від часу у них на очах. Для цільової аудиторії, що читає книги та інші друковані видання, магнітні закладки є ідеальним рекламним носієм по співвідношенню ціни і ефективності.

Винахідливо і економно

Поширення інформації про вашу компанію або послуги досить легко можна здійснити за допомогою газет, журналів або книг. Тому що, мова не про старі добрі оголошеннях або паперових флаєрах. Ви можете скористатися магнітними закладками як рекламним носієм, тим самим охопивши «читає» частина потенційних клієнтів. Зручним способом поширення може стати домовленість з видавцем якого-небудь журналу про те, що ваші промосувеніри вкладаються в його продукцію безкоштовно або за невелику винагороду, тим самим приносячи користь обом сторонам (інтерес читачів зросте завдяки такому приємному подарунку, який паралельно виконає свою рекламну задачу).

Закладки на магнітах – практичний носій інформації

Більшість промосувеніри є в основному просто красивими або забавними предметами. В результаті, описані раніше вироби – це досить зручне пристосування для людей, які люблять провести вечір за читанням книги або перегортання глянцевих сторінок. Магнітні закладки насамперед мають ряд переваг перед паперовими родичами, тому що вони:

  • надійно фіксуються в будь-якому місці друкованого видання;
  • не псують і не мнуть сторінки;
  • довговічні в плані використання.

Крім того, подібний носій інформації втратити значно складніше, ніж стандартний флаєр або візитку. У той час як дані промосувеніри відрізняються практичністю і незвичністю, крім того, вони здатні виконувати рекламні функції набагато довше, ніж будь-який лист з розсилки (хоч звичайне, хоч з дистанційним управлінням). Ви можете замовити закладки на магніті з логотипом своєї компанії або слоганом великим тиражем, і це буде дуже вигідне вкладення.

Фантазуйте і використовуйте потенціал магніту по максимуму.

Виготовляйте різні серії магнітів так, щоб Споживач залучався і самостійно зміг зібрати всю колекцію – Міняйте колекції.

Вкладайте магніт як сувенір з кожної випущеної продукцією.