Магнітна підкладка

Виробництво магніти

Магнітна підкладка для сувенірних магнітів

Магнітики набули широкого поширення в побуті, як сувенірна або рекламна продукція. Виробництво магнітів грунтується на використанні спеціальної підкладки, на яку кріпиться зображення і т.д.

Магнітна підкладка для магнітів – основа, на яку наноситься малюнок або фігурка. Найчастіше її роблять з магнітного вінілу. Це міцний полімерний матеріал, який відрізняється своєю гнучкістю. Залежно від того, наскільки товстим роблять шар, виріб буде сильнішим чи слабшим притягатися до металевої поверхні. Найчастіше використовуються листи з товщиною в 0,4 мм. Якщо ж потрібно вибрати основу для більш важкого вироби (з акрилу або кераміки), вибирають підкладку товщиною в 0,7 мм або 0,9 мм.

Для чого використовують магнітні підкладки?

Магнітні підкладки мають досить широку сферу застосування. З найбільш поширених спосіб використання слід зазначити:

— створення сувенірів;

— таблички з інформацією для тимчасового призначення;

— реклама зовнішнього типу;

— вказники і знаки;

— візитні картки (магнітні візитки) людей і компаній;

— календарі;

— карти дисконтні та дисконтні;

— дитячі ігри;

— пазли розвиваючого призначення;

— рамки для фотографій та інше.

Вініловий магніт купити за доступною ціною можуть також майстри hand-made, які використовують їх для своїх виробів.

Форми випуску та види магнітних підкладок

Магнітний вініл випускається в різних формах, які можуть бути зручніше для використання в різних ситуаціях. Ми продаємо магнітний вініл наступних видів:

— в листках. Вони широко використовуються в поліграфії та рекламі. Такі листи міцні, зручні для використання. Доступні як стандартні розміри, так і замовлення партій за індивідуальними параметрами.

– в стрічках. Така форма найкраще підходить для невеликих предметів: маленьких сувенірів, цінників, знаків.

– В рулонах. Краще за інших підходить для виробництва великих рекламних або інформаційних плакатів, стендів, дитячих ігор і т.п. Доступний як в стандартних розмірах, так і за індивідуальним замовленням.

Вініл може набувати магнітні властивості за допомогою додавання фериту або неодиму. Вони відрізняються деякими фізичними характеристиками і вартістю. Неодимові вважаються більш потужними і стійкими до зовнішніх впливів, однак і вартість їх буде вище.

Магнітний вініл клейовий шар може мати, або випускатися без нього. Вибір цього параметра залежить від Ваших цілей. Ми пропонуємо обидва варіанти.

Переваги роботи з нами

У нас ви можете придбати якісний магніт виробництво якого проводиться на базі фірми. Ми повністю контролюємо процес і можемо гарантувати високу якість продукції. Крім того, це дозволяє нам знизити вартість, так як немає необхідності платити посередникам.

Ми забезпечуємо своїм клієнтам:

– високу швидкість виконання замовлення;

– зручну і швидку доставку по всій Україні;

– якісний професійний сервіс.

Також наша компанія виконує замовлення по:

– різання і висіканні отворів. Використання професійного обладнання дозволяє зробити це швидко, точно і ідеально рівно.

– ламінування. Цей вид обробки зробить зображення більш стійким до зовнішніх впливів, а сам виріб – презентабельнєє. Ламінація може бути глянсовою або матовою, а також створити особливу текстуру.

– упаковка. Необхідна умова для успішної пересилання і зберігання товару. Ми надамо Ваше замовлення в кращому вигляді!

 Купіть магнітну підкладку у нас вже сьогодні!