Магнітна стрічка – універсальний тримач

Магнітна стрічка – універсальний тримач різних предметів

Магнітна стрічка - універсальний тримачМагнітна стрічка з клейовим шаром / без клейового слоя використовується для виготовлення різних виробів. Різниться по ширині і товщині. Міцна, має сильні магнітні властивості. Залежно від своїх характеристик здатна утримувати різні за вагою предмети.

Магнітну стрічку приклеюють до пластиковими контейнерами для спецій, канцелярським затискачів, гачків, фоторамкам, дитячим виробам і ігор, папок у вигляді кишені, градусник, таблицями та іншим виробам. Також її використовують у формі профілю, на який можна розмістити манікюрні інструменти або канцелярське приладдя.

Купити магнітну стрічку можна в двох полярностях (притягуються між собою). Необхідно враховувати, що площі зчеплених основ повинні відповідати один одному (тобто, якщо фоторамка має розмір 30 * 40 см, то магнітну стрічку краще приклеїти по всьому периметру). Коли відсутній феромагнітна поверхню, можна використовувати вініл з різною полярністю або приклеїти м’яке залізо. Важливою особливістю є те, що, чим товще полотно, тим сильніше магнітні властивості. Виріб універсально і використовується так, як дозволяє фантазія!

Бажаєте дізнатися більше про наші продукти та послуги? Потрібна консультація менеджера! Зателефонуйте нам, і ми розповімо вам все, що вас цікавить.