Магнітний вініл А4

Магнитный винил А4Магнітний вініл А4: види, де купити.

Магнітний вініл А4. Магнітний вініл продається в різних формах: аркушах, рулонах, стрічках. Кожна з них зручніше для реалізації конкретного плану. Одна з найпопулярніших – аркуші формату А4, А5 або А3.

Магнітний вініл – це універсальний матеріал. Він має безліч переваг: міцність, гнучкість, екологічність, здатність утримувати форму, стійкість до впливу води і сонячного світла, перепадів температур і т.д. Для його виробництва використовуються пластифікатори і феритовий порошок. Залежно від відсотка ферритового порошку лист матиме більше або менше магнітної сили.

Магнітний вініл А4 користується попитом так як його зручно зберігати і використовувати, а розміри дозволяють без проблем обробляти їх на будь-якому обладнанні (рулони в цьому плані незручні).

Залежно від того, що ви збираєтеся робити на основі листів і як обробляти, можна вибрати різні види магнітного вінілу А4 (з клейовим шаром, без нього або з ПВХ-покриттям).

Магнітний вініл А4: які види можна купити

На magnet.in.ua ви можете зробити замовлення на магнітний вініл А4 різних видів:

  1. Без клейового шару. У даній категорії товару представлені листи изотропного і анізотропного типів. Товщина: 0,3 / 0,4 / 0,5 / 0,7 / 0,9 / 1,5 / 2 мм.
  2. З клейовим шаром. Також доступні ізотропні і анізотропні магнітні листи. Товщина: 0,3 / 0,4 / 0,5 / 0,7 / 0,9 / 1,5 / 2 мм. Ви можете вибрати листи з різним видом клею: для приміщення, для вулиці, з поліпшеними адгезійними характеристиками від TESA і 3M.

Також всі магнітні листи можна розділити на дві великі групи:

  1. Для друку фото – в цьому випадку використовуються водорозчинні або пігментні чорнило
  2. З ПВХ-покриттям – для цього будуть потрібні сольвентні чорнило.

Магнітні вініл листи А4: способи використання

Формат А4 – це стандартний варіант, який ідеально підходить для виробництва різної інформаційної, рекламної продукції, а також подарункової, навчальної тощо З таких листів роблять рекламні плакати, оголошення, магніти на холодильник, календарі, прикраси інтер’єру, знаки для автомобілів і т.п.

Все частіше магнітний вініл А4 використовуються для оформлення дитячої кімнати, а також залів для тренінгів, виставок, навчальних центрів, шкіл, зон творчості і т.п.

Залежно від того, що ви збираєтеся робити з матеріалом, варто вибирати і його характеристики. Наприклад, в дитячій вельми зручно взяти магнітний лист А4 з клейовою основою і приклеїти його на зручному рівні, створивши для дитини місце, де він може малювати крейдою, грати з магнітними пазлами і іншими головоломками, прикріплювати сувеніри тощо

Якщо ж ви оформляєте приміщення для виставок, конференцій і т.п. зручніше і практичніше взяти листи без клейового шару – так ви зможете переносити їх в будь-який зручний місце при необхідності.

Вельми популярним стало оформлення магнітним вінілом А4 інтер’єру, а точніше двері, шафи, певні ділянки стін. Для цього підійде як лист з клейовим шаром, так і без нього (але доведеться використовувати залізні цвяхи для фіксації).

На magnet.in.ua ви можете замовити магнітний вініл А4 стандартної товщини або за індивідуальними параметрами. Також компанія виконує замовлення на магнітні листи будь-якого розміру (в тому числі нестандартних). Ми пропонуємо якісний товар, швидке виготовлення, доступні ціни, а також доставку по всій території України. Ви залишитеся задоволені співпрацею.