Магнітний вініл від виробника

Магнітний вініл від виробника.

Магнитный винил от производителяЗ цим матеріалом ми стикаємося практично на кожному кроці нашого повсякденного життя і в домашній обстановці. Магнітний вініл від виробника знайшов широке застосування в рекламній індустрії і в сувенірній продукції. Магнітики на вашому холодильнику зроблені з цього матеріалу-магнітний вініл. Магнітний вініл – це досить гнучкий як гума матеріал, досить простий у використанні, легке нанесення і зручність в обробці. Близькі за складом і властивостями і виготовлення аналогічним чином магнітного вінілу є;

  • Фєрроплівка
  • Магнітом’яке залізо

Сам по собі матеріал складається з суміші магнітного порошку (фериту) з полімерними пластифікаторами. При нанесенні додаткових шарів на магнітний вініл утворюються досить велика різноманітність нових матеріалів з різними властивостями. Наша компанія сама виготовляє магнітний вініл вже протягом багатьох років. Магнітний вініл від виробника з гарантією якості і за найкращими цінами для вас.

Застосування та різновид. Магнітний вініл від виробника.

Основа матеріалу в чистому вигляді зазвичай надходить у продаж в рулонах- це магнітний вініл без покриття. Він використовується з друкованою плівкою і відмінно кріпиться на металеву поверхню. Якщо ми наносимо шар ПВХ на основу, то вийде магнітний вініл для сольвентной і УФ друку. На такий магнітний вініл наноситься друк безпосередньо на сам матеріал і теж кріпиться на металеву поверхню. Можна нанести на основу шар клею, то ми отримуємо магнітний вініл з клейовою основою з можливістю приклеїти його на будь-яку поверхню і розміщувати на ньому металізовані матеріали.

Така різноманітність матеріалів дозволяє максимально використовувати його в різних сферах:

  • Сувенірна продукція і реклама-магнітний вініл широко застосовується в рекламних цілях на автотранспорті, виготовлення сувенірів, в різній промо-продукції, календарі та інше.
  • Дизайн і декор інтер’єрів-за допомогою магнітного вінілу ви здатні з легкістю міняти дизайн і декорувати приміщення і оформляти свої торгові точки.
  • Освіта і досуг- з цього матеріалу роблять різні деталі для наочного навчання дітей з самого раннього віку. пазли, шашки та безліч інших ідей в цій сфері.
  • Навігація- перебуваючи в торговому залі або в таких закладах як аеропорт або вокзал ви напевно помічали різні інформаційні панелі, таблички і покажчики на основі магнітного вінілу.

Типи магнітних матеріалів.

Сила магнітних властивостей залежить від товщини і типу магнітного матеріалу. Магнітний вініл та інші матеріали зі складом магніту бувають двох типів: ізотропні і анізотропні. Ізотропний вініл найчастіше використовується в рекламній індустрії, так як його магнітних властивостей вистачає щоб утримувати видрукуваний матеріал. Анізотропний магнітний вініл частіше можна зустріти в промислових цілях, так як його магнітні властивості приблизно в 1.5 рази сильніше ніж у ізотропних, і вони здатні утримувати більш важкі конструкції. Крім типу магніту сила магнітних властивостей залежить і від товщини матеріалу. Чим більше товщина магнітного вінілу, тим більше в його складі порошку фериту.

Магнітний вініл від виробника і переваги нашого товарного пропозиції.

  • Стабільна якість і повна відсутність браку.
  • Надійний клейовий шар і магнітна поверхня з високими показниками магнітного тяжіння.
  • Доступна ціна