Магнітний вініл в Києві: виготовлення та порізка

Магнітний вініл в Києві: виготовлення та порізка

Головною перевагою магнітного вінілу є його універсальність. Завдяки таким властивостям як еластичність, міцність на розрив, стійкість до вологи, його використовують у виробництві широкого спектру товарів. Цей продукт незамінний в рекламному і поліграфічному бізнесі. Також йому знайшли застосування в оформленні інтер’єрів, побуті, навчальних закладах та ін.

Полотно виробляють з сипучого ферритового матеріалу з додаванням пластифікаторів (є кілька технологій його виготовлення). За формою розрізняють магнітний вініл в листах, рулонах і стрічках. Може мати додаткове покриття у вигляді клею або ПВХ, а також різну товщину.

При описі вінілового магніту використовується термін «полярність», позначається як N і S. На силу прімагнічіванія до металевих поверхонь полярність не впливає, а от різнополюсні вироби будуть притягатися один до одного.

Порезка винила або висікання виконується на спеціальному обладнанні: різаки, плоттери, тигельні преси, лазерні верстати. З ферритового полотна можна отримати різні форми (прямокутні, круглі і ін). Для цього виготовляють спеціальні штанцформи.

Вініловий магніт купити в будь-яких обсягах можна в нашому магазині. У нас широкий вибір продукції і послуг!