Магнітний вініл в рулонах: особливості та сфери застосування

Магнітний вініл в рулонах: особливості та сфери застосування

Магнітний вініл в рулонах Вініловий магніт в рулоні використовується при виготовленні великих партій товарів і наявності необхідного обладнання. Виробляється з поверхнею для друку і на клейовий основі. У продажу також є полотно без покриттів. Розрізняється по товщині і, отже, магнітними властивостями. Характеризується рівною поверхнею і краями, міцністю на розрив, стійкістю до вологи. 

Виріб використовується у виробництві фотопаперу з ферритовой основою, візиток, дорхенгеров, плакатів, шпалер, сувенірів. з Вініловий магніт в рулоні створюють різні фотофон для студій, автомобільну швидкознімну рекламу і багато іншої корисної продукції. 

Перевагою магнітного полотна є те, що його монтаж не вимагає оздоблювальних робіт, універсальний, може бути розміщений поза приміщенням, не втрачає своїх властивостей тривалий час, продається за доступними цінами. Реклама з такого матеріалу вигідно відрізняється від решти.

Магнітний вініл використовується в побутових потребах. З нього роблять канцелярське приладдя, вироби, фоторамки та ін. В таких випадках краще купити вініл в формі листа або стрічки.