Магнітний календар

Магнітний календар – працює як мінімум рік!

Календар – це необхідність для будь-якої людини. У будь-якому будинку і в офісі в є різні види календарів, перекидні, настінні, електронні та ін. Магнітний календар, як рекламна продукція давно стало одним з основних видів реклами на ринку.

Переваги магніту з календарем:

  • Привертає увагу
  • Доброзичливо розташовує до торгову марку
  • Магніт з календарем це рекламний носій який «по кишені» будь-якої компанії

Практичний сувенір круглий рік – магнітний календар

У світі сучасної реклами постійно відбуваються різноманітні зміни тенденцій. Переоцінка ефективності тих чи інших методів і інші процеси вдосконалення способів, якими можна залучити споживачів. Незважаючи на безліч ідей, концепція подарункових промосувеніри як носія інформації залишається найбільш дієвою і популярною. Не має значення, хто ваша цільова аудиторія. У Вас є універсальний подарунок для кожного клієнта – магнітний календар. Ця корисна дрібниця є досить потужним інструментом поширення реклами, який цілий рік буде нагадувати своєму власникові про вашу фірму.

Мінімум затрат – максимум вигоди

Сувенірна продукція допоможе вашій компанії встановити дружні комерційні або ділові відно з потенційними клієнтами, зміцнити їх з діючими споживачами. Невеликий презент у вигляді магнітного календарика є вдалим вкладенням. Він упродовж року буде ненав’язливо рекламувати ваші послуги. Крім того, даний промосувеніри відрізняється функціональністю і неодмінно буде корисний всім і кожному. Це робить його ідеальним майданчиком для розміщення інформації про компанію. Відмінною ідеєю буде виділити на ньому значущі для вашого підприємства дні, в які можливі акції або цікаві заходи. Подібні примітки стануть завчасним і простим повідомленням клієнтів про майбутні події, а ви при цьому не відчуєте зайвих витрат.

Достаток форм: який вибрати?

Ми виготовляємо магнітні календарі будь-яких типів і великими тиражами. Основними різновидами є наступні:

  • односторонні або двосторонні;
  • з відривними листами або блоком.

Найчастіше вибирають звичайні плоскі магніти з нанесеною на них календарної сіткою, це досить економічний варіант. Але особливою популярністю користуються екземпляри з відривним блоком, які відмінно вписуються в атмосферу будь-якої кухні, красуючись на холодильнику. Крім того, ви можете замовити календар на магніті не тільки квадратної, але і круглої, довільної форми (у вигляді шматочка піци, наприклад, якщо ваша компанія займається її виготовленням або доставкою).

Поєднання простоти, практичності і незвичайного дизайну роблять даний сувенір відмінною рекламним майданчиком, яка напевно відпрацює цілий рік.