Магнітні планери на замовлення

Магнітні планери на замовлення

Магнитные планеры на заказ

Уміння грамотно розподіляти час і вирішувати велику кількість завдань одночасно – запорука успіху. Цими навичками повинен володіти кожна людина, незалежно від роду занять, соціального статусу і навіть віку. Планер може стати відмінним помічником в цьому. Сьогодні людям пропонують безліч видів планерів: настільні, у вигляді мобільного додатку, традиційні щоденники … Магнітні планери на замовлення з’явилися одними з останніх, але почали користуватися великим попитом завдяки красі, наочності, і, як наслідок, ефективності.

Найчастіше магнітні планери розміщують на холодильнику – це велика поверхня і найпопулярніше місце в будинку. Це один з кращих способів координувати життя всіх членів сім’ї, встигати вирішити всі завдання і не забувати про важливі події.

Магнітні планери на замовлення робить компанія Magnet. Ви можете купити планер з магнітного вінілу будь-якого розміру, кольору, типу з доставкою по Україні.

Чим корисні магнітні планери?

Чому планери почали користуватися таким попитом? Наш час таке, що перед людиною постійно ставлять безліч завдань. А якщо у нього є діти, то важливо пам’ятати не тільки про свої справи, а й про турботи дитини. Тому не рідкість, коли про щось забувають, щось відкладають на потім, і, в результаті, накопичується ціла гора справ, що переростають в проблеми. Планер допоможе уникнути цього.

Така проста таблиця допоможе:

  • впорядкувати думки і справи;
  • визначити пріоритетність завдань і правильно розподілити час на їх рішення;
  • оцінити обсяги роботи в цілому;
  • кожен день зробити продуктивним.

Також магнітні планери на замовлення часто роблять для дітей, щоб привчити їх до відповідальності і виробити корисні звички. Якщо дитина буде чітко і ясно бачити список справ і час і виконання, з часом він звикне робити це без нагадування, а батьки збережуть чимало сил і нервів, які вони б витратили на постійні нагадування.

Магнітний планер на замовлення: які бувають види

Виробник пропонує різні види планерів. Продумайте який буде для вас більш актуальною:

  1. На 1 день. Являє собою таблицю з розкладом по годинах. Це актуально для работющіх фахівців, у яких багато справ і кожна хвилина на рахунку.
  2. На 1 тиждень. Більш продуктивно і підходить для організації життя як одну людину, так і сім’ї, щоб кожен пам’ятав про загальний розпорядок і своєї частини справ.
  3. На 1 місяць. Дозволяє вибудувати план дій на довший термін, розподіливши всі справи за ступенем важливості, але жодне не упустити.
  4. На рік. Це підходить для тих, хто ставить перед собою серйозні конкретні цілі і хоче домогтися їх спокійно і планомірно.

Магнітний планер на замовлення в Україні

Якщо існує так багато видів планерів, чому саме магнітні користуються попитом? По-перше, їх може використовувати не одна людина, а кілька, що робить їх незамінними для сім’ї. Щоденник або мобільний телефон були і залишаються суто особистими інструментами.

По-друге, вони дуже наочні і завжди перед очима. Можна забути зазирнути в щоденник або не відреагувати на телефон, але яскраве нагадування на холодильнику проігнорувати вкрай складно.

По-третє, вони дуже красиві і яскраві. Компанія Magnet пропонує дуже великий вибір за розмірами, оформлення, дизайну. Ви можете замовити абсолютно унікальний планер. Вони відносяться до речей багаторазового використання. Звикнувши правильно розподіляти завдання і виконувати їх в зазначений термін, ви досягнете успіху і позбавите себе від стресу через запізнення.