Магнітні покажчики вивіски

Магнітні покажчики і вивіски

Магнітні покажчики вивіски від Magnet.in.ua довели свою якісність на багатьох варіантах використання. Сфера застосування обширна: паркани, огорожі, двері, ворота, промислові баки і резервуари, ємності. Наші клієнти вибирають магнітні покажчики і вивіски від Magnet.in.ua за зручний і швидкий монтаж.

Магнітні покажчики вивіски – кращі винаходи. Їх відмінна риса в тому, що їх дуже просто монтувати і переміщати.

Телефонуйте замовляйте прямо зараз – встигніть скористатися спеціальною пропозицією.

Магнітні покажчики вивіски. Переважні відзнаки.

  1. Магнітні покажчики вивіски легко зчіплюються з металевим парканом або огорожею. А пластикову табличку щоб прикріпити, спочатку потрібно просвердлити паркан, потім табличку, звірити виміри. Вкрутити саморіз. Якщо криво висить табличка або покажчик, виконати процедуру заново. Ресурсне та тимчасово-витратний захід. Магнітні покажчики вивіски не вимагають монтажу взагалі.
  2. Не псує майно. Якщо потрібна вивіска або покажчик на короткий проміжок, зняти можна без слідів експлуатації.

Магнітні покажчики вивіски. Місця використання.

У будівництві застосовують багато матеріалів на основі металу, а значить, що до них можна прикріпити магніт. Магнітні покажчики або вивіску легко повісити на огорожу з профнастилу або на залізні двері. Магнітне покриття відмінно зчіплюється з металевим сайдингом, оцинкованим або сталевим листом, жерстяної отделкой.

Магнітнимі покажчиками і вивіскою прикривають замкові щілини або зовнішні дефекти поверхності.

Найкраще вирішення розмістити тимчасово магнітні покажчики і вивіски на місцях, де передбачено нормами СНиП та ГОСТу, наприклад, номера, знаки, схеми і тд.

Магнітні покажчики вивіски. Особливості експлуатації на статичних об’єктах.

Звертайте пильну увагу поверхні, куди буде кріпитися магнітні покажчики вивіски. Чистий гладка поверхня. Обов’язково суха, що потрапила під табличку волога призводить до корозії металу. Магнітні покажчики вивіски можуть використовуватися повторно багато разів.

Magnet.in.ua має багаторічний успішний досвід виготовлення магнітних покажчиків і вивісок. Наша продукція з якісного магнітного матеріалу, тому адгезія сильна як на об’єктах і будовах, так і на транспорті. Випереджаємо конкурентів в якості товару, наші магнітні покажчики не змінює колір від погодних умов, не боятися палючого сонця або багатогодинного зливи, на відміну від пластикових або картонних вивісок і покажчиків. Виготовляємо на замовлення будь-який дизайн, написи, зображення. Втілюємо найсміливіші ідеі.

Замовляйте магнітні покажчики вивіски і отримуйте багаторазову універсальну табличку.