fbpx

Магнітні шпалери для дому та бізнесу

З великим задоволенням ділимося новиною про те, що з’явилася можливість ще частіше міняти дизайн інтер’єру приміщення швидко і без великих витрат. Представляємо Вашій увазі магнітні шпалери для дому та бізнесу. Цей матеріал є абсолютно нешкідливим і не надає згубного впливу ні на самопочуття мешканця приміщення.

Відмінність магнітних шпалер

Магнітні шпалери відрізняються від стандартних шпалер наявністю спеціального покриття – феритного вінілу, який в свою чергу і має магнітні властивості. Шпалери можуть комплектуватися різними магнітними елементами, за допомогою яких до них можуть прикріплятися різноманітні елементи декору інтер’єру.

Характеристики магнітних шпалер.

Зовнішній шар шпалер виконаний з паперу. На паперовий шар ви можете надрукувати будь-яке зображення за допомогою струминного широкоформатного принтера.

Раціонально використовувати магнітні шпалери при обробки стін, на яких, в наслідку, будуть розміщуватися декоративні елементи. Так Ви зможете виконати швидку заміну приївся декору інтер’єру приміщення.

Магнитные обои для дома и бизнесаОдним з найбільш вдалих місць, для обклеювання магнітними шпалерами, можна вважати стіни в дитячій кімнаті. Діти з великим задоволенням кріплять на стіни плакати із зображенням своїх кумирів, власні малюнки, або портретні фотографії.
Якщо Ви вирішите змінити на краще декоративними елементами стелю, то в даному випадку допоможе, чудовий обробний матеріал. У різного роду установах або офісних приміщеннях магнітні шпалери можна використовувати в якості дошки оголошень.

'; // endif;?> -->