Блокнот з магнітом

Блокнот з магнітом хороший рекламний сувенір

Такий рекламний сувенір, блокнот з магнітом , активно контактує з клієнтом завдяки корисності його застосування. У блокнотt легко можна помістити Вашу пропозицію, побажання, адреси сервісних центрів. Ще можна розмістити адреси магазинів і навіть нагадування про покупках.

Одна з компаній нам розповіла, що після проведення рекламної акції, саме виправдане вкладення грошей було в блокнотах з магнітом. Інші сувеніри, і навіть реклама по телевізору і радіо не дали очікуваного результату.

Переваги магніту з блокнотом:

  • Привертає увагу
  • Доброзичливо розташовує до торгову марку
  • Магніт з блокнотом це рекламний носій який «по кишені» будь-якої компанії

Подвійна користь: блокнот з магнітом

Кожному клієнту пріятнополучіть подарунок від компанії, чиїми послугами він скористався. Такий сувенір буде не просто носієм логотипу і пилозбірником, а й корисною річчю. Найбільша популярність серед рекламної продукції належить блокнотів з магнітами. Ці вироби відрізняються своєю практичністю і затребуваністю, адже такі компактні записні книжки стануть в нагоді всім.

Переваги: для початку спробуйте втратити

Якщо вашою метою є хорошаяі довгострокова реклама, вибирайте в якості носія блокноти з магнітом. Отримуючи в відепромосувеніра таку корисну річ, клієнт або потенційний покупець неодмінно буде нею користуватися. Ви гарантовано маєте вигоду хоча б тому, що даний виріб є подвійний рекламним майданчиком. Розмістити інформацію або логотип можна не тільки на магнітній основі, але і на аркушах паперу. Вирвані з блокнота сторінки (наприклад, якщо його власник запише номер телефону і передасть іншій людині) виконають рекламну функцію, привертаючи увагу споживачів.

Головним достоїнством блокнотів з магнітами є те, що їх рідко втрачають. Більшість клієнтів знаходять для цих сувенірів місце будинку на дверцятах свого холодильника або ж в офісі на металевій шафі. Даний спосіб реклами дуже ефективний в силу того, що блокноти досить затребувані серед усіх верств населення і будуть корисні кожному вашому клієнтові.

Фантазія і практичність – ідеальний союз

Вибираючи для своєї піар-кампанії описаний промосувеніри, ви закладаєте потужний рекламний фундамент, адже блокноти з магнітами будуть постійно нагадувати цільової аудиторії про ваші послуги. Щоб даний захід принесло якнайбільше користі, підключіть дизайнерський креатив і розробіть унікальний макет виробу, що дозволить виділитися із загальної маси компаній-конкурентів. Якщо ви замовляєте блокноти з магнітом саме у нас, можете бути впевнені в успіху такої реклами і якості цих універсальних записників.

Виготовляйте різні серії магнітів так, щоб Споживач залучався і самостійно зміг зібрати всю колекцію – Міняйте колекції.

Вкладайте магніт як сувенір з кожної випущеної продукцією.