Магнітна фоторамка

Магнітна фоторамка – оригінальний подарунок для всіх і кожного

Всім приємно дивитися на кращу зі своїх фотографій або фотографій своїх близьких, і звичайно хочеться помістити фотографію в красиву рамку, це надає вишуканості. Магнітна фоторамка буде притягувати увагу на фото і на оригінальну рамку з Вашим логотипом.

При виготовленні магнітної фоторамки важливо пам’ятати, що внутрішню частину магнітної рамки (висікають частину) можна заповнити або Магнітним пазлом, розмістити плоский магніт или Магнітну візитівку при цьому вартість практично не зміниться, тобто внутрішню частину Ви зможете отримати практично безкоштовно і будете мати два різних рекламних носія.

P4
P3

Переваги Магніту фоторамки:

  • Привертає увагу
  • Можливість виготовити будь-якої форми і розміру
  • Можна виготовити великим тиражем за лічені дні (5-8 днів)

Затребуваність тих чи інших сувенірних товарів обумовлюється не тільки їх корисністю. Задумайтесь, наскільки ненав’язливо вони рекламують компанію і її послуги. Споживач повинен не тільки відчувати практичну вигоду від вашої співпраці. Він повинен відчувати необхідність у продовженні. Ви одночасно рекламуєте компанію і доброзичливо викликаєте прихильність до себе цільову аудиторію.

Чим вони гарні саме для вас?

Подібні сувеніри – це універсальний спосіб надання інформації в легкій формі. Вона не буде діяти на нерви споживачеві, а лише ненароком нагадувати йому про ваші послуги. Успіх більшості фірм на сучасному ринку залежить не тільки від якості товарів, а й від того, наскільки ефективні піар-акції та маркетингові рішення.

Замовлення тиражу магнітних фоторамок – це не просто вигідне вкладення в рекламу, але і перший крок на шляху до кількісного зростання клієнтури. Не сумнівайтеся, що такий промосувеніри відмінно впишеться в інтер’єр будь-якого будинку, затишно розмістившись на дверцятах холодильника або іншої металевої поверхні, адже людині апріорі приємно споглядати улюблений знімок на видному місці. Будьте впевнені, що цільова аудиторія буде в захваті від магнітних фоторамок з логотипом вашої компанії.

Ще більше креативу і якості

Максимально використовуйте потенціал сувенірів на магнітах. Придуумайте цікаві деталі і форми, а ми якісно і в найкоротші терміни втілимо в життя ваші ідеї. Замовте тираж магнітних фоторамок одного разу – і ви надовго забезпечите хорошу рекламу для своєї компанії.