М’який магніт

М’який магніт

Гнучкий і зручний в обробці м’який магніт став досить затребуваним, незамінним матеріалом. Його використовують для виробництва сувенірної, інформаційної та рекламної продукції. Він поєднує в собі якості пружної гуми і звичайного магніту, і може використовуватися для виготовлення наклейок, етикеток, а також як кріпильна деталь до невеликих виробам з глини або пластмаси.

Реклама на стендах і в транспорті, стікери з логотипами компаній, барвисті магніти на холодильник, візитні картки і блокноти. Все це і багато іншого виготовлено з магнітною паперу, яка при мінімальній вазі і товщині має абсолютну притягає властивістю і міцно тримається на будь-якої металевої поверхні.

Види гнучкого магніту. М’який магніт.

Вініл з магнітним ефектом продається в рулонах, в стрічках, а також в листах форматів А3, А4 і А5. З покриттям для друку і без додаткового шару, звичайний односторонній, і з клейової липкою основою. Також існують кілька варіантів щільності з товщиною від 0.26 до 2.00 міліметрів. Залежно від призначення готової продукції можна підібрати оптимальний розмір магнітного полотна. М’який магніт.

Використання рулонного магнітного вінілу буде відповідним для оформлення великих стендів з рекламною інформацією. У свою очеередь маленькі листи, для виготовлення візиток і сувенірних магнітів. Різна упаковка матеріалу дозволяє звести до мінімуму відходи при виробництві виробів і забезпечує раціональне використання кожного міліметра універсального полотна.

Нанесення малюнка

На вініл з покриттям, малюнки або написи можна нанести за допомогою офсетного або струминного друку. Спеціальний верхній шар дозволяє використовувати його як звичайний папір і забезпечує чіткість і стійкість зображенню.

На не оброблене магнітне полотно нанесення може бути вироблено будь-яким способом. Його можна наносити на спеціальному обладнанні або на звичайному принтері, якщо дозволить товщина листа. Також існує особливий різновид матеріалу. Він використовується для сольвентной і ультрафіолетового друку. Це дозволяє отримувати зображення з підвищеною стійкістю для реклами на вулицях при будь-яких погодних умовах. М’який магніт.

Різна структура, розміри і різноманіття оформлення магнітних полотен дозволяють швидко підібрати витратний матеріал для виготовлення. Вініл з ефектом магніту легко перетвориться в ексклюзивний сувенір, рекламний проспект, візитку. Ви можете зробити дивовижну, рукотворну річ, яка стане красивим і неповторним подарунком.