Неодимові магніти навіщо і як використовують.

Неодимовые магнитыНеодимові магніти – один з видів промислової продукції, яку випускає наша компанія. У цій статті поговоримо про те, як можна використовувати неодимовий магніт в побуті і на виробництві.

Магнит неодимовый применение в производстве.

Останнім часом магніти неодимові стали використовувати в різних іграшках і розвагах. Які є популярними серед дітей та дорослих. Це різні головоломки, «висять в повітрі предмети», незвичайні скульптури і гри з магнітами.

Найцікавішим і напевно захоплюючим способом використання магнітів є різні фокуси і трюки. Неодимові магніти настільки потужні, що вони можуть впливати один на одного, перебуваючи на великій відстані. Цим і користуються фокусники, пересуваючи меблі по сцені, або ж при деякій вправності для того, щоб «літати» в повітрі, не торкаючись підлоги.

Наступним пунктом використання неодімових магнітів є магнітотерапія. Останнім часом все більше і все частіше ми чуємо про те, що магнітне поле робить благотворний вплив на здоров’я людини. Постійний вплив магнітів призводить до поліпшення артеріального тиску, зору, пам’яті, також відомі випадки прискорення загоєння ран і виразок. Але хочемо нагадати про те, що перед використанням подібної терапії необхідна консультація з лікарем!

Неодимовые магниты

Кріплення іменних табличок на одяг за допомогою магнітика – дуже модний, популярний і затребуваний спосіб. Закріплення бейджа на сорочці, адже магніт не залишає за собою незабутніх слідів на тканині у вигляді дірок і не псує річ. Ви можете купити маленький магніт нашої компанії, помістити його у внутрішній стороні кишені. А з лицьового боку підставити до нього шпильку або прищіпку, на який кріпиться табличка з ім’ям. Бейдж міцно тримається, а блуза не псується.

Дуже цікаво використовують магніти виробники прикрас, адже з магнітиків різної форми можна збирати незвичайні вироби. Також можна збирати прикраси з магнітів різних кольорів і форм, обшивати їх різними матеріалами або просто зробити їх блискучими. Але унікальним цей вид прикрас є тому, що буквально одним рухом руки будь-яку прикрасу моментально перетворюється в інший, наприклад, браслети перетворюються в кольє, кольє в ланцюжки на шию з підвісками і т.д.

Що можна зробити з неодимовим магнітом в побуті?

Неодимові магніти затребувані і в якості затиску або фіксатора. Завдяки развиваемому зусиллю магнітів, можна помістити склеюються предмети між ними. Тим самим це забезпечить надійний притиск деталей до повного склеювання.

Дуже необхідні магніти для очищення моторного і трансмісійного масла. Адже ні для кого не секрет, що з – за накопичення в моторному маслі металевих частинок відбувається передчасний знос деталей моторів і двигунів внутрішнього згоряння автомобіля. Щоб уникнути небажаних поломок, досить закріпити компактні потужні магніти на зливний пробці. Продукти зносу деталей будуть прилипати до цих магнітів, після чого їх можна легко видалити.

Вам потрібно щось закріпити на даху автомобіля або будинку, це можна легко зробити за допомогою наших магнітів! Вони витримають будь-який предмет, і навіть на високій швидкості руху і сильному вітрі. Головне – це правильно вибрати відповідний магніт! Пам’ятайте, що перед тим, як встановити магніт, необхідно захистити кузов, наклеївши фетр або гуму. Так ви зможете вберегти ваш автомобіль від пошкоджень. Так легко зняти антену або табличку, що не розтягнувши при цьому метал.

Дуже просто і легко використовувати неодимові магніти для кріплення приладів і пристосувань в будинку. Просто треба прикріпити магніт на будь-яку поверхню, і ваш прилад можна легко закріпити і так же легко зняти без подряпин. Дуже востребовательни магніти у використанні на кухні, адже там знаходиться багато металевих приладів, які можна компактно і стильно розмістити за допомогою наших магнітів і спеціальних магнітних стрічок.

З потребою в магнітах стикаються навіть музиканти. Багато клопоту приносять проблеми вічних вм’ятин на трубах і інших інструментах, особливо у важкодоступних місцях. Прибрати їх легко – варто тільки прикріпити до магніту металева кулька і провести по місцях з ушкодженнями. Такий ремонт займе всього лише кілька секунд і не вимагає великих грошових вкладень!

Давно відомий спосіб знищення відео, аудіозаписів з касет, дисків, інших носіїв за допомогою магнітного поля. Якщо ви не хочете, щоб Болок пам’яті приховали свою інформацію, ми знищимо всі дані безповоротно. При правильному використанні неодімових магнітів ви можете бути впевненими, що ваші дані не потраплять до рук зловмисників. Цей метод більш економний, ніж купувати професійні розмагнічуючі системи.

Наостанок розповімо про найпопулярніший спосіб застосування магнітиків.

А саме про зберіганні запасних ключів. Іноді нам треба надійно заховати запасні ключі від будинку або машини. Щоб в будь-якій екстреній ситуації можна було без проблем потрапити додому. Але як зробити так, щоб ключ не попався комусь іншому? Дуже просто – за допомогою магніту нашого виробництва. Варто тільки заховати ключ в яку – то щілину в стіні, або віддалене місце в автомобілі. І при необхідності провести магнітом по плінтусу або по внутрішній стороні автомобільного крила. Але найголовніше – це непомітно для сторонніх заховати сам магнітик.

Ми розповіли про найпоширеніші способи використання неодімових магнітів, а їх існує дуже багато. -Якому випадку важливо пам’ятати, що найголовніше – це правильно підібрати необхідний вид і форму магнітів. У всьому іншому, наши консультантыіз задоволенням допоможуть вам в цьому.

Корисних і приємних вам покупок!