Особливості використання пошукових магнітів

Поисковые магнитыОсобливості використання пошукових магнітів

Магніти використовуються в багатьох сферах життєдіяльності людини, на виробництві, а також для виконання цілого ряду повсякденних завдань. Особливості використання пошукових магнітів починають вивчати в шкільні часи. На сьогоднішній день велику популярність завоювали пошукові магніти, які призначені для ефективного пошуку металевих предметів.

Пошукові магніти: конструкція і застосування

Пошукові магніти відрізняються наступною конструкцією:

  • корпус;
  • магніт;
  • рим-болт.

Корпус такого предмета сталевий, проходить додаткову оцинкування. Основа магніту – сплав, що складається з бору, заліза, неодиму. Рим-бол є деталь, до якої кріплять шнур, щоб використовувати його для відриву знайденого предмета від магніту. Форма даного предмета – округла. Завдяки наявності неодиму в складі сплаву, такий магніт характеризується високими магнітними властивостями, що дозволяє використовувати його для ефективних пошуків різних предметів.

Перевагою даного пошукового предмета є оптимальне поєднання вартості та ефективності. Оскільки виробництво не відрізняється високими показниками витрат, існує можливість купити пошукові магніти за доступною вартості.

Особливості використання односторонніх і двосторонніх пошукових магнітів.

Кількість робочих сторін – основа для назви різновидів магнітів. Односторонні дозволяють виконувати прямовисній пошук. Двосторонні будуть ідеальним придбанням для пошуків предметів з берега. Сторона, якій магніт впаде на дно, не має ніякого значення, оскільки це не знижує ефективності пристосування.

Проводити пошук предметів за допомогою пошукових магнітних пристосувань можна в річках, озерах та інших об’єктах. Застосовуються пошукові магніти в тому випадку, коли використання металошукача буде скрутній завданням. Для того щоб скористатися таким магнітом, потрібно виконати наступні дії:

  • закріпити шнур на гачку магніту;
  • закинути магніт в бажану область пошуку;
  • тягнути магніт разом зі знайденим предметом.

При придбанні магніту слід звернути увагу на зусилля відриву, а також ціну пошукового магніту. Зусилля відриву визначає силу, з якою магніт притягує до себе предмети, що містять в своєму складі метал. Показник зусилля відриву вказується виробником магніту. Однак слід врахувати, що він буде відповідати зазначеним параметрам тільки в разі ідеальних умов використання (коли зусилля спрямовано перпендикулярно по відношенню до поверхні).

Сфери застосування і особливості використання пошукових магнітів

Пошукові магніти в Києві відрізняються широкою сферою застосування. Вони можуть використовуватися як рядовими споживачами, так і вузькими спеціалістами для виконання цілого ряду завдань. Такі пристосування застосовуються для пошуку металевих предметів в тих місцях, де застосування металошукача вважається неможливим.

Пошукові магніти в Україні використовуються для виконання наступних видів завдань:

  • Підйом металевих предметів зі дна озер, річок, колодязів (монети, столові прилади, військові знаряддя).
  • Археологічні пошуки (для проведення археологічних досліджень на окремих територіях).
  • Будівельні завдання (очищення території від будівельного сміття, витяг дрібних деталей для попередження поломки дорогої будівельної техніки).
  • Індивідуальні пошукові роботи.

Для того щоб купити пошукові магніти, слід оцінити параметри майбутніх робіт, а також визначити необхідні характеристики придбаних пристосувань.