Пам’ятки Харкова на магнітах

Пам’ятки Харкова на сувенірних магнітах – мальовничі краєвиди першої неофіційно визнаною столиці України.

Сучасний Харків славиться низкою цікавих і захоплюючих пам’яток свого міста. Закладений працю в архітектурну історію приваблює туристів пізнати, відвідати це місто.

Топ-5 найбільш відвідуваних місць. пам’ятки Харкова:

  1. << Покровський собор>> Старовинна будівля, яке зберегло своє обличчя до наших днів. Є одним з найцінніших пам’яток кінця 16 століття. Православний храм побудований в 1689 році, вже з 1726 року. Покровський Собор став першим навчальним чоловічим монастирем. Крім цього, Богослужіння проводиться і до нашого часу. При цьому зберігаючи всі величність і духовність того часу. Невимовна мальовнича краса собору підкорить серце кожної людини.
  2. <<Дитяча залізниця>> Побудована в 1935 році стала кращою Південною залізницею на той час. Відкриття 1940 року головним архітектором Лимар. У 2008 році залізниця була визнана кращою в Україні. Це веселе подорож для малюків та їхніх батьків. Крім цього унікальна можливість визначиться з майбутньою професією. Переглянути всю роботу обслуговуючого персоналу дитячої залізниці.
  3. <<Підвісна канатна дорога>> Відкриття канатної дороги було в 1971 році. Свого часу вона пережила складний історичний переворот. Однак дорога продовжує радувати своїми пейзажами і посій день. Як на долоні з висоти пташиного польоту, вам відкривається Харків. Мало знайомий, але такий, що зачаровує місто.
  4. <<Площа Свободи>> Наймасштабніша пам’ятка міста і планети. Зайнявши 12-ю позицію в розділі (про найбільших площах світу). Така територія дозволяє проводити масу різних культурно-розважальних програм.
  5. <<Площа Конституції>> Стара площа Харкова заснована в 1659 році. Початкова назва було Ярмарковій. Через віковий період площа названа Конституційної і залишається нею до сьогодні. За окружний частині знаходиться велика кількість архітектурних будинків. Таких як Східні солодощі, будинок техніки та інші будівлі, які залучають сучасного туриста.

Як же поділиться частинкою історії побаченої в подорож?

Найпростішим рішенням буде самому відобразити всі цікаві відвідувані місця Харкова. Але ту ж постає питання, як поділиться з усіма друзями і родичами? І найголовніше, щоб сам сувенір був оригінальним і привабливим? Це вирішить компактний, якісний магнітний сувенір. Він з легкістю кріпиться на будь-яку металеву поверхню, приносячи яскраві спогади від захоплюючої поїздки.

Різна форма, розмір, зображення, напис, побажання все це враховується при замовленні сувеніра. При оптовому замовленнів компанії Magnet.in.ua є можливість отримати знижку. Красиві, якісні пейзажі Харкова будуть радувати вас кожен день.