плоскі магніти

Плоскі магніти - це 100% спосіб збільшення продаж.Простой і доступний шлях до очей покупця або клієнта

Комерційні компанії давно використовують переваги плоского магніту перед іншими рекламними носіями (листівки, буклети та ін.) Реклама на плоскому магніті, це дійсно виправдане вигідне вкладення в рекламу, особливо при хорошому дизайні і творчому підході (наприклад, випуск серій магнітів), що стимулюють споживача на повторну покупку.

Виробляємо плоскі магніти будь-якої форми:

Понад 100 стандартних штампів і будь-яка форма під замовлення

Основні види плоских магнітів:

Термометр

Termometr 1 proizvodstvo reklamnih magnitov mahnet in ua

Фантазуйте і використовуйте потенціал магніту по максимуму.

Изготавливайте разные серии магнитов так, чтобы Потребитель вовлекался и самостоятельно смог собрать всю коллекцию.

Меняйте коллекции.

Вкладывайте магнит в качестве сувенира с каждой выпускаемой продукцией.

Виникли питання?
Хочете замовити плоскі магніти:

Зателефонуйте до нас по телефону або заповніть форму:

+38 044 5004981
+38 067 5494069
+38 067 5084981

Плоскі магніти – ефективні рекламні носії

Сучасні методи піару, що застосовуються компаніями для підвищення рівня продажів і популярності серед споживачів, з кожним роком все більше дивують своєю витонченістю. Станом на сьогоднішній день одним з найбільш популярних способів реклами є плоскі магніти. Дані інформаційні носії відрізняються своєю універсальністю, крім того, вони здатні протягом досить тривалого часу нагадувати клієнту про вашу компанію, ніби закликаючи його знову скористатися послугами.

Варіації плоских магнітів: від візитки до градусника

Рекламні буклети, листівки та інші старожили відійшли на задній план з появою незвичайних і яскравих магнітиків. Дані вироби не обмежені якимись рамками і можуть бути виконані у вигляді різноманітних геометричних фігур з малюнками, написами і рядом інших цікавих дизайнерських рішень. Замовляючи у нас плоскі магніти, ви гарантовано отримуєте якісний і унікальний товар, виготовлений з висококласної вінілу. Найпопулярнішими різновидами є наступні:

візитки (відмінний спосіб зарекомендувати себе і компанію);
фоторамки (використовуються в якості пам’ятних подарунків, наприклад);
пазли (креативний метод піару, що допомагає пробудити у потенційних клієнтів інтерес до вашої продукції або послуг);
календарі, закладки, блокноти (такі канцелярські товари майже завжди на виду, тому і користуються особливим попитом серед тих, хто бажає робити ефективну рекламу).
Крім того, існують і нетривіальні рішення в вигляді кімнатних термометрів.

Чим хороші плоскі магніти: стислість – сестра таланту

У сучасному світі таким способом реклами вже навряд чи можна когось здивувати, адже буквально кожна фірма прагне заробити собі популярність за допомогою сувенірної продукції. Якщо ви хочете виділитися із загальної маси конкурентів, замовте свій унікальний плоский магніт Для такої мети відмінно підійде пазл: кладете одну з його частин разом з покупкою свого клієнта, тим самим зацікавити його в повторному використанні ваших послуг.

Крім того, що плоскі магніти ненав’язливі і відносно недорогі, вони є ще й вигідним капіталовкладенням в рекламу, адже подібні носії вельми довговічні. Ви не тільки нагадуєте про свою компанію безпосередньому власникові сувеніра, але і ненароком купуєте нових потенційних клієнтів в особі його друзів і знайомих. Такий маленький і простий предмет з легкістю виконує роботу сотень листівок. Замовивши у нас партію плоских магнітів, ви можете бути впевнені в їх якості та продуктивності реклами за допомогою даних сувенірів.