Полімерна магнітна стрічка, незамінний матеріал сучасності

Полімерна магнітна стрічка, незамінний матеріал сучасності.

Ми звикли захоплюватися лише тими новинками технічного прогресу, які користуються великою популярністю, не помічаючи важливості дрібних досягнень вчених і конструкторів. Так, навряд чи знайдеться людина, яка стане розповідати в колі колег або друзів про магнітну стрічку – як про пристосування полегшує життя і роботу. Він швидше поділиться з оточуючими інформацією про новий гаджет або побутовому влаштуванні, яке коштує величезні гроші і не допоможе у виконанні повсякденних справ. А ось еластичні стрічки з магнітними властивостями, які стоять в сотні разів дешевше, можуть істотно полегшити побут і трудову діяльність. Полімерна магнітна стрічка, незамінний матеріал сучасності. Тому її властивості і сфера застосування заслуговує на увагу кожної людини.

 Що являє собою матеріал?

Сучасне виробництво матеріалу з магнітними властивостями передбачає випуск двох основних видів продукції: А і В типу. Цей поділ є досить умовним, адже обидва типи мають ідентичну ступенем намагніченості. Принциповою відмінністю є лише протилежне розташування зон, які призначених для кріплення. Це дозволяє одночасно використовувати обидва типи полімерної магнітної стрічки для створення надійного магнітного «замку». Але окреме застосування кожного типу також набуло широкого поширення в різних сферах діяльності людини.

Види стрічок з магнітними властивостями і сфера їх застосування

Залежно від зони намагнічування полімерні стрічки поділяють на три основних види:

  1. Матеріал без клейового шару. Такі магнітні стрічки мають досить низьку вартість, часто застосовуються у виробництві сувенірної та канцелярської продукції. Це можуть бути як декоративні магнітики або папки з магнітним замком і інші вироби. Дана стрічка використовується в тих випадках, коли застосовується клей з високою адгезією для з’єднання магніту.
  2. Стрічка з нанесеним клейовим шаром. Тут споживача чекає приємний сюрприз. Даний матеріал підрозділяється на кілька підвидів по властивостям магнітного шару. Найпростішим варіантом виступає стрічка з магнітними характеристиками з нанесеним тонким клейовим шаром призначена для кріплення до рівній поверхні. Якщо необхідний магнітний з’єднувач для кріплення на шорстку нерівну основу, то вибір рекомендується зробити на користь стрічки зі спіненим клейовим шаром. Для застосування полімерного матеріалу при низьких температурах вибір практичніше відновити на товарах з поліпшеними характеристиками.
  3. Стрічка з клейовим шаром і торцевої намагниченностью . Знайшла широке застосування в монтажі рекламної продукції. Вона дозволяє швидко з’єднати конструктивні складові, наприклад, рекламного панно, «стик – в – стик».

Сьогодні побачити цей матеріал можна практично скрізь. На автомобілях – у вигляді реклами, будинки – на сувенірній продукції, побутових приладах і навіть дитячих іграшках. Тому недооцінювати його важливість в повсякденному житті не можна. Навіть таке просте винахід робить наше життя простіше, цікавіше і яскравіше.