М’яке полімерне залізо

Це еластичний полімерний гумоподібний матеріал. Його унікальність в поєднанні в собі властивості гуми і заліза.

Поставляється: з липким клейовим шаром (самоклеючий), без клейового шару, під замовлення з покриттям для струменевого друку.

Основне застосування в утримувальну поверхні для магнітного вінілу, приклад: використання магнітного полімерного заліза як частина системи інтер’єрного магніту, при якій полімерне залізо наклеюється на робочу поверхню (стіна, стеля, підлога або інша поверхня) для подальшої наклейки на нього магнітного вінілу з печаткою.

Розміри:

Поставляється в листах або рулонах:
– Листи (розміри в мм): 1000 * 620, будь-який розмір під замовлення
– Рулону (розміри в м): 30,5 * 0,62

Види покриття:

 • лицьова сторона може бути ламінована ПВХ покриттям
 • зворотна сторона може бути з клеєм і без клею

Запаси м’якого полімерного заліза, якого ми підтримуємо на нашому складі

М’яке полімерне залізо: купити в листах або рулонах

М’яке полімерне залізо – зручний матеріал, який все частіше використовується для виробництва іграшок, сувенірів, навчальних матеріалів, а також оформлення інтер’єрів і в інших цілях. За зовнішнім виглядом і характеристиками він нагадує магнітний вініл, але при цьому не має магнітні властивості.

Полімерне залізо також називають «феррошіт». Купити цей матеріал в листах або рулонах за доступною ціною ви можете на сайті https://magnet.in.ua/ . Компанія-виробник пропонує якісне м’яке полімерне залізо з доставкою в будь-яке місто України.

М’яке полімерне залізо: переваги використання матеріалу

Чому феррошіт користується таким попитом? Цей матеріал поєднує в собі якості гуми і заліза:

 • він міцний;
 • гнучкий і еластичний;
 • відмінно тримає форму і стійкий до розривів;
 • дуже простий в обробці – ви можете розрізати його звичайними ножицями;
 • стійкий до перепадів температур (ви можете використовувати його в будь-якому приміщенні або на вулиці);
 • еконологічен.

Цей матеріал – ідеальна заміна звичайним металевим листам. Він легкий і пластичний, а тому набагато краще підходить в якості підстави для кріплення магнітів, ніж звичайні металеві поверхні. До того ж вартість м’якого полімерного заліза нижче, ніж у металу.

Як можна використовувати м’яке полімерне залізо?

Феррошіт набув широкого застосування в різних областях діяльності людини:

 1. Він може виконувати функцію металевої основи, на яку ви можете вішати магніти.
 2. Він може використовуватися як основа для друку (що зробило його ідеальним варіантом для виробництва навчальних дощок, ігор, елементів декору та інших товарів).

Як найчастіше використовується м’яке полімерне залізо?

 1. Для оформлення робочого простору. Такі листи клеять на стіни або меблі поруч з робочим столом, створюючи поверхню, на якій можна розклеювати замітки, календар, нагадування, канцелярське приладдя з магнітиками і т.п.
 2. У дитячій кімнаті. Це відмінний варіант, щоб створити для дітей простір для творчості. Вони зможуть із задоволенням малювати на стіні або грати, не завдаючи шкоди меблів або шпалер.
 3. Фотоколажі. Ви зможете створити дуже красиву фотозоні в будь-якій кімнаті, прикріплюючи знімки магнітиками або друкуючи їх на магнітному вінілі.
 4. Для навчання. Багато виробників використовують феррошіт для виготовлення дощок. Вони можуть мати різне покриття і зовнішній вигляд.
 5. Для оформлення інтер’єрів. З м’якого полімерного заліза часто роблять грифельні дошки. Ви, напевно, бачили такі в кав’ярнях, барах, студіях краси та інших закладах. Вони підходять для написання актуальної інформації, розміщення плакатів, реклами і т.п.
М’яке полімерне залізо: види, в якій формі випускається?

Компанія Магнет пропонує цей матеріал в різній формі:

 • листах (стандарт – 100 х 62 см, інші під замовлення);
 • рулонах (стандарт – 305 х 62 см).

Також ви можете вибрати м’яке полімерне залізо:

 • з клейовим шаром або без нього (перший ідеальний, якщо ви хочете відразу клеїти листи на іншу поверхню, другий підходить для виробництва ігор, навчальних матеріалів і т.п.);
 • з покриттям ПВХ білого кольору і без нього (на білій поверхні можна писати маркером).

Замовити м’яке полімерне залізо ви можете у компанії виробника Magnet по самій вигідною ціною. У нас завжди є запаси цього матеріалу на складі, так що ви отримаєте своє замовлення дуже швидко.