Пошуковий магніт ціна

Пошуковий магніт- сплав неодиму-заліза-бору.

Невеликий за розміром об’єкт здатний знаходити і утримувати залізовмісні вироби в десятки разів превищающіе його.Пошуковий магніт купити в Україні через наш сайт Magnet.in.ua можливо в один клік, найвигідніша ціна на ринку.

Пошуковий магніт: як заробити і ціна

Щоб відповісти на питання: «Як використовувати пошуковий магніт» важливо розуміти його специфіку виготовлення. Рідкоземельні магніти, які використовують для його виготовлення, мають високу потужність.
Пошуковий магніт і способи заробітку
 Знаходити монети. Є традиція кинути монетку в фонтан або море, загадати бажання і обов’язково повернешся в цей же місто / місце. За допомогою пошукового магніт на пляжі є шанс знайти і коштовності.
 Річки, пустують і водойми. У цьому разі потрібна човен. На дні досвідчені мисливці за скарбами знаходять не тільки монети, а й антикваріат, предмети часів війни та запчастини транспортних засобів.
 Колодязі і криниці.

Пошуковий магніт: ціна і цінність

Цінність пошукового магніту складно перебільшити. Займаючись ПОСК скарбів покращуєте здоров’я, адже пошуки проходячи на свіжому повітрі і з фізичним навантаженням, отримуєте нові знання-кожна знахідка тягне інтерес дізнатися її історію. І як основна перевага покупки пошукового магніта- додаткових дохід. Раритетні речі і коштовності завжди в ціні на ринку.
Пошуковий магніт і його ціна.
Ціна пошукового магніту залежить від:
розміру
сили тяжіння
Одно- або двосторонній

Всі ці показники вказані в найменуванні магніту.
Запобіжні заходи при роботі з пошуковим магнітом.
Дотримуйтесь правил безпеки і експлуатації.
Ефективна робота пошукового магніту при температурі не вище 80 градусів Цельсія, інакше все магнітні властивості будуть втрачені.
Зачищайте поверхня пошукового магніту від іржі навіть при нормальній вологості повітря в приміщенні корозійне ушкодження серйозно скоротить строк служби.
Завжди працюйте в рукавичках, так збережіть цілісність шкіри від осколків, дрібних гострих деталей, яких так багато на дні водойм.
Бережіть пальці. Магніт має велику силу зчеплення, для відриву предметів користуйтеся рим-болтом.
Дотримуйтеся вимог дистанції. Магнітне поле впливає на роботу мобільних телефоном, GPS-навігаторів і іншої цифрової та електронної техніки.
Правильна упаковка – зберігати і транспортувати в немагнітної упаковці.