Пошук магнітом

Пошук магнітом що для вас? Азарт або дохід?

Багато, звичайно, будуть говорити, що азарт- це не про здоровий захопленні чи тим більше переводити пошук магніт в розряд хобі не варто. А ось варіант додаткового доходу завжди радує. Давайте ж докладно розберемо, пошук магнітом -Ласкаво або зло.

Пошук магнітом: від ідеї до втілення.

Пошуковий магніт потрібен тоді, коли немає можливості знайти скарб металошукачем або лопатою. Це і річки, і озера та криниці, будь-які важкодоступні місця.
Відмінні характеристики пошукових магнітів
Звертайте увагу на виробника. Результативний пошук магнітом можливий коли сам неодимовий сплав вклеєна в точений сталевий оцинкований корпус. Якщо корпус литий – за результат ніхто не несе відповідальності.
Гарнати. Виробник дає 100 років, размагнічеваніе не більше 1% за 10 років.
Ціна. Ціна коливається від багатьох чинників: від сили намагнічування і ваги. Ще звертайте увагу на характеристику: одне або двосторонній магніт. Рим-болт їх так само може бути один або два.
Пошук магнітом: очікування і реальність.
Пошук магнітом можна починати займатися в будь-якому віці. Звичайно ж, діти тільки в супроводі дорослого.
Ми вживаного не радили завищувати очікування і їздити на далекі відстань, для відпрацювання навичок і задовольнити інтерес можна і в найближчих водоймах. Дотримуйтесь правил безпеки на воді. Наприклад, якщо ви на човні виплили на глибину, не забудьте про рятувальному жилеті і наступних правил роботи з пошуковими магнітами:
– працювати тільки в рукавичках. Пошук магнітом на дні річки може принести різні неприємних сюрпризів, наприклад, Намагнітити дрібні деталі, гострі металовироби або іржаві предмети.
– адгезія великої сили, знімайте знайдений предмет за допомогою рим-болта.
– не шукайте надбань часів великої вітчизняної війни, пам’ятайте, пошук магнітом може бути і травмонебезпечний в цьому випадку.
Пошук магнітом: правила зберігання і транспортування неодимового магніту.

Виробники пошукових магнітів рекомендують зберігати в дерев’яній коробці або спеціальній сумці-перенесенні.
Не зберігайте та не переносьте пошуковий магніт поблизу с електронними предметами, вони спотворюють показники і виводять з робочого стану.

Пошук магніт може бути захоплюючою сімейною традицією, додатковим заробітком і дорогим подарунком, як на честь свята так і передаватися по наследтсву, гарантійний термін служби 100 років. Купити пошуковий магніт.