Рекламний магніт на авто

Рекламний магніт на авто

Рекламний магніт на автоАвтомобілі – відмінний рекламний інструмент. Вони багато переміщуються по місту, доносячи інформацію до величезної кількості людей. Різні фірми і компанії часто використовують транспорт для підвищення впізнаваності бренду або просування нових товарів і послуг. Якщо раніше використовували технології брендування авто фарбою або спеціальні наклейки, то сьогодні є більш простий і дешевий спосіб розмістити картинку на капоті – рекламний магніт на авто.

Замовити рекламний магніт на автомобіль дуже просто – залиште заявку в компанії Magnet , і ми зробимо для вас магніт будь-якого розміру і з будь-яким зображенням, який буде міцно триматися на капоті при будь-яких погодних умовах і незалежно від швидкості їзди.

Чим гарний рекламний магніт на авто?

Рекламні магніти на авто мають безліч переваг, які зробили їх більш популярними, ніж фарби або наклейки:

 1. Їх легко встановити і зняти. На те, щоб причепити магніт знадобитися пара секунд, не більше знадобитися і щоб зняти його з капота. Це найшвидший і простий спосіб розміщення реклами на автомобілі.
 2. Ви можете використовувати їх неодноразово, прикрашаючи різні автомобілі.
 3. Ви можете прикріпити його до будь-якої плоскої поверхні капота, вибравши саме помітне місце.
 4. Вони не тільки не шкодять лакофарбового покриття, але і захищають його від механічних пошкоджень (подряпин, відколів і т.п.)
 5. Магніти для авто стійкі до зовнішніх впливів і не псуються від води, вітру, перепаду температур, бруду і т.п.
 6. Вони міцно тримаються на капоті при будь-якій швидкості і в будь-яких умовах.
 7. Низька ціна – одне з головних переваг, це найдешевший спосіб розмістити рекламу на авто.

Хто використовує рекламні магніти на авто?

Цей рекламний інструмент підходить для будь-якої організації. Найчастіше такі магніти використовують служби таксі, виробники продуктів харчування та інших товарів, ЗМІ, будь-які комерційні та некомерційні структури.

Для якої реклами підходять магніти на авто?

Рекламний магніт на авто універсальні. Ви можете прорекламувати з їх допомогою що завгодно. Найчастіше на такі магніти наносять зображення з:

 • назвою або логотипом компанії;
 • телефоном або адресою;
 • новим товаром або послугою;
 • попередженнями або знаками і т.п.

Не рідкість і використання декоративних магнітів для прикраси машини.

Найчастіше магніт на авто використовують для позначення приналежності транспорту певної компанії (фірма, підприємство, служба таксі і т.п.) Це особливо зручно, якщо автопарк дуже великий (ви можете переважити магніт з одного авто на інше) або якщо транспорт використовується не на регулярній основі.

Рекламний магніт на авто – замовити недорого

Якщо вам необхідно замовити рекламні магніти на авто, найвигідніші умови пропонує компанія Magnet . Це український виробник, який може виготовити для вас якісні магніти:

 • будь-якого розміру;
 • будь-якої форми;
 • з будь-яким зображенням;
 • з підвищеними магнітними властивостями;
 • з покриттям, яке захистить магніт від зовнішніх впливів.

Ми пропонуємо найвигідніші ціни і доставку по всій Україні. З нашою допомогою ви зробите своє авто ефективним рекламним інструментом, який допоможе підвищити впізнаваність бренду або товару, впливаючи на сотні і тисячі людей протягом дня.

Компанія Magnet пропонує дуже широкий асортимент товарів: від сувенірних магнітиків, до магнітної фарби, м’якого полімерного заліза, магнітних візиток, календарів, планерів і т.д. У нас ви можете купити як готові вироби, так і матеріали на магнітній основі за доступною ціною.

Бажаєте дізнатися більше про наші продукти та послуги? Потрібна консультація менеджера! Зателефонуйте нам, і ми розповімо вам все, що вас цікавить.