Рекламний магніт

Яким буває рекламний магніт

Рекламный магнит, Рекламний магнітРекламний магніт сувенірний магніт або плоский магнітик – найпопулярніший вид. Такі є на кожній кухні. Це найпростіший і дешевий вид, який тим не менш затребуваний завдяки своїй привабливості. Ми виконуємо замовлення на плоскі магніти будь-якого розміру і форми, в тому числі за індивідуальними параметрами. Також ви можете замовити календарі, візитки, закладки та інше канцелярське приладдя на магнітній основі. Вони дуже практичні у використанні.

Західні сувенірні магнітики також називають вальцьованими. Вони мають додаткове покриття, які захищає зображення від зовнішніх впливів і робить фарби більш насиченими. Такі магніти виглядають привабливіше і солідніше, проте вартість їх буде вище.

Смоляні магніти якісно відрізняються від своїх аналогів. Вони мають особливу текстуру, яка дуже престижно виглядає. Такі магніти стануть хорошим подарунком і чудовою прикрасою для інтер’єру. Ми виконуємо замовлення на смоляні магніти будь-якої форми і розмірів.

Наш асортимент Рекламний магніт

Крім того, в асортименті нашої компанії – магніти на автомобіль і магнітні шпалери. Магнітики для авто – це особливий вид, який створений спеціально для розміщення на капоті. Вони досить міцні і стійкі до зовнішніх впливів. Такі магніти широко використовуються для розміщення інформації, а також для брендування автомобіля або його прикраси до свят (наприклад, на весілля).

Магнітні шпалери стають дедалі популярнішими. З їх допомогою можна отримати не просто красиву стіну, а й місце для розміщення фотографій, заміток і т.п. без пошкодження основного покриття.

Чому зробити замовлення на магнітну продукцію у нас вигідно?

  1. Висока якість. Виготовлений у нас Рекламний магніт холодильник буде повністю відповідати замовлення. Все виробництво здійснюється на нашому обладнанні, тому ми можемо контролювати кожен етап і гарантувати відсутність шлюбу.
  2. Швидкі терміни. Ми завжди враховуємо побажання клієнта і готові працювати так швидко, як необхідно.
  3. Великий вибір видів магнітиків, форм і розмірів.
  4. Низька вартість. У нас ви можете магнітики на холодильник купити за доступною ціною.
  5. Доставка по всій території України.

Ви можете оформити замовлення і купити магніт прямо зараз!

Ми будемо раді працювати для вас.

Сувенірний магніт або плоский магнітик – найпопулярніший вид. Такі є на кожній кухні. це найпростіший і дешевий вид, який тим не менш затребуваний завдяки своїй привабливості. ми виконуємо замовлення на плоскі магніти будь-якого розміру і форми, в тому числі за індивідуальними параметрами. також ви можете замовити календарі, візитки, закладки та інше канцелярське приладдя на магнітній основі. вони дуже практичні у використанні.

Крім того, в асортименті нашої компанії – магніти на автомобіль і магнітні шпалери. Магніти для авто – це особливий вид, який створений спеціально для розміщення на капоті. вони досить міцні і стійкі до зовнішніх впливів. такі магніти широко використовуються для розміщення інформації, а також для брендування автомобіля або його прикраси до свят (наприклад, на весілля).

Магнітні шпалери стають дедалі популярнішими. З їх допомогою можна отримати не просто красиву стіну, але і місце для розміщення фотографій, заміток і т.п. без пошкодження основного покриття.

5 причин замовити магнітики у нас

  • Рекламний магніт Висока якість.
  • Виготовлений у нас магніт холодильник буде повністю відповідати замовлення. все виробництво здійснюється на нашому обладнанні, тому ми можемо контролювати кожен етап і гарантувати відсутність шлюбу.
  • Швидкі терміни. ми завжди враховуємо побажання клієнта і готові працювати так швидко, як необхідно.
  • Великий вибір видів магнітиків, форм і розмірів.
  • Доставка по всій території України.

Ви можете оформити замовлення і купити магніт прямо зараз!

Ми будемо раді працювати для вас.