Рекламні магніти на авто

Рекламні магніти на авто.

 

рекламные магниты на автоРекламні магніти на авто є ідеальним рішенням для Ваших рекламних потреб, коли Ви в дорозі. Всі наші магніти для автомобілів надруковані з використанням новітньої технології цифрового друку з високою роздільною здатністю на високоякісному магнітному матеріалі. Прозорий заднє покриття служить для захисту Вашого автомобіля. Магнітна реклама буде притягатися тільки до сталі, а не до алюмінія або присадним металів.

Дизайн автомобільного магніту можна використовувати для реклами як всього бізнесу, так і конкретної послуги. Будь-який бізнес повинен використовувати всі доступні засоби для зв’язку зі своєю аудиторією. Передача своїх ідей, просування своїх продуктів і послуг, бути видимим якомога більше, це основні завдання. В цьому Вам допоможе рекламні магніти на авто.

Переваги

За часту, малий і середній бізнес має дуже обмежений бюджет для повноцінної рекламної кампанії. Рекламні магніти для легкових і вантажних автомобілів – це ефективний спосіб рекламувати свій бізнес під час поїздок по місту. Виготовляємо рекламні магніти на авто з міцного магнітного матеріалу. Він легко знімається і має закруглені кути, щоб запобігти виліт вашої реклами при їзді на високій швидкості. Наші рекламні магніти прослужать Вам довгі роки. Саме тому рекламні магніти є дуже низькою цінною за показ, коли справа доходить до реклами. Якщо Ви плануєте замовлення магнітної реклами на авто для автопарку, зателефонуйте нам і дізнайтеся про знижки.

Установка і догляд за рекламними магнітами на авто

Випрямити магніти на плоскій металевій поверхні (наприклад, холодильник) протягом 3 годин. Це робиться для того, щоб повернути Вашу рекламу в первісну форму перед нанесенням на автомобіль. Обов’язково ретельно очистіть поверхню автомобіля, перш ніж розміщувати рекламні магніти.

Регулярно знімайте магніти з автомобіля і чистите під магнітом і прилеглої території. Більшість наших клієнтів роблять це коли миють машину. Завжди зберігайте рекламні магніти на авто, на плоскій поверхні, коли вони не використовуються.

рекламные магниты на автоНаше виробництво

Magnet.in.ua – це промислове виробництво в Україні рекламних та сувенірних магнітів. Яскраві кольорові чорнила друкуються безпосередньо на поверхні магнітного матеріалу. Це дозволяє створити довговічний колір, який не вицвітає довгі роки. Також ми перевіряємо Ваш індивідуальний дизайн кілька разів протягом всього виробничого процесу, щоб переконатися, що Ви отримуєте саме той дизайн, за який заплатили. Наш модернізований інтернет-магазин дозволяє легко робити замовлення самостійно. Зателефонуйте нам і наша команда менеджерів, готова допомогти Вам знайти саме те, що Вам потрібно. Приєднуйтесь до списку тисяч щасливих клієнтів Magnet.in.ua