Рекламні магніти – ефективний спосіб заявити про себе світові!

У сучасному світі бізнесу панує воістину жорстка конкуренція. Щоб міцно закріпитися в своєму сегменті ринку, конгломерати, та й невеликі фірми також, використовують всілякі способи для збільшення продажів своєї продукції або послуг. У хід йдуть різномасті рекламні кампанії, в тому числі з використанням звукового ряду. Але найбільш ефективними все ж є візуальні носії, які без слів і відвертих закликів можуть донести до користувача максимально повну інформацію. Саме в цій категорії магнітна реклама стає найбільш популярною, оскільки може бути використана практично в будь-якому місці, в тому числі і в будинку потенційного покупця – на холодильнику, залізних дверей, пральній машинці і т.д.

Магнітні носії для реклами: і недорого, і ефективно!

Використовувати для збільшення продажів сьогодні прийнято рекламні магніти. При цьому в залежності від варіантів виконання і обраного в якості основи матеріалу така продукція цілком може мати утилітарне призначення. Її нерідко використовують самі потенційні споживачі як фоторамки, годин, календаря, записної або кулінарної книги, пр.

Рекламні магніти можуть бути такими:

Реклама на автомобілях!

Чому б не використати магнітні наклейки на авто для реклами на пересуваються носіях – автомобілях. Якісні сучасні технології дозволяють виробляти і використовувати на машинах будь-які наклейки.

Переваги такої кампанії буде полягати в наступному:

  • Мінімальна швидкість виготовлення рекламних магнітів;
  • Оборотність і універсальність вироби (в будь-який час можна буде носій зняти з автомобіля без пошкодження лакофарбового покриття, після чого прикріпити на іншу поверхню).
  • Наклейки можна швидко і легко змінити в тому випадку, якщо зміняться контактні дані та телефон підприємства.

Компанія «МАГНЕТ.ІН.УА» ООО , https://magnet.in.ua/ — постачальник феритових магнітів, неодімових магнітів і гнучких магнітів для виробництва сувенірних і рекламних магнітів, також виробник різних сувенірних і рекламних магнітів. Підприємство володіє замкнутий цикл виробництва, що має можливість випускати на ринок продукцію за конкурентними цінами і з найвищою якістю. Ми працюємо для Вас.


Виникли питання?

або Хочете замовити магніти!

Зателефонуйте до нас по телефону:

+38 044 5004981
+38 067 5494069

або Заповніть контактну форму:
[contact-form]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *