У московському метро з’явилися сувенірні кіоски

У московському метро з’явилися сувенірні кіоски.

У московському метро з'явилися сувенірні кіоски.У Москві метрополітен недавно почав продавати власну сувенірну продукцію, в тому числі і сувенірні магніти. Для цього на деяких станціях в московському метро з’явилися сувенірні кіоски.

Метро в будь-якому місті є відмінним місцем для продажу сувенірної продукції. Правда, більшість метрополітенів власну сувенірну продукцію не випускають і, тим більше, не продають. Йдеться про логотипах того чи іншого метрополітену на «сувенірці». Однак, ММ вирішив, що йому власна сувенірна продукція зовсім не завадить, і тому замовив під своїм логотипом великий асортимент магнітів, кухлів, жетонів, значків, і навіть чохли для смартфонів, навушники і флешки.

Для того, щоб реалізовувати всю цю продукцію, в московському метрополітені побудували спеціальні сувенірні кіоски. Вони, правда, поки є тільки на чотирьох станціях. Надалі такі кіоски з’являться і на інших станціях.

Можливо, цей досвід може перейняти київський метрополітен. Гості українкою столиці, напевно, із задоволенням би купували сувенірні магніти, кружки, флешки з символікою київського метрополітену. Крім того, це стало б для київського метрополітену непоганим джерелом доходу. Магазин магнітного вінілу.

Бажаєте дізнатися більше про наші продукти та послуги? Потрібна консультація менеджера! Зателефонуйте нам, і ми розповімо вам все, що вас цікавить.