Фотомагніти

ФотомагнитыФотомагніти

Фотомагніти, є унікальним магнітним сувеніром, який буде знаходитися у Ваших клієнтів довгі роки. Цей фото сувенір можна розмістити на холодильнику або іншої металевої поверхні в будинку. За статистикою, кожна людина підходить до холодильника близько 40 разів на день! 40 раз в день, людина може бачити Вашу рекламу на фотомагніти.

Фотомагніт є одним з інструментів в маркетингу

У кожній компанії є офісна дошка, вона є точкою контакту людей з Вашим продуктом. Ваш бренд, розміщений на фото сувенірі, на офісної дошці буде перед очима співробітників щодня. Якщо до Вас в офіс часто приїжджають клієнти на зустрічі, вони також помітять магнітний сувенір з рекламою. Метою такої маркетингової хитрістю буде залучення нових клієнтів, даючи обіцянку отримання вищої споживчої цінності. Також Ви збережете старих клієнтів на довгі роки.

Вид фотомагнітів

Фотомагніти бувають різного розміру. До стандартних фотомагніти відносяться фотографії на магнітному вінілі розміром 9 см. На 6 см. За кілька днів до свята, замовте фотомагніти в компанії Magnet.in.ua, і ми зробимо для Вас рамки з Вашим брендовим логотипом. Ми готові виготовити магнітний сувенір індивідуальною формою для Вашого свята.

Які ще магнітики Ви можете замовити у нас?

Ми виробляємо такі сувенірні магнітики:

фотомагниты
  • Пам’ятні магнітики на холодильник;
  • Рекламні магніти на холодильник;
  • Рекламні магніти на авто;
  • Магнітні фоторамки, календарі, блокноти, пазли;
  • Смоляні магнітики;
  • Західні магнітики;
  • Акрилові магнітики;
  • Плоскі магнітики:
Чому варто замовити в компанії Magnet.in.ua

Компанія Magnet.in.ua спеціалізується на виробництві сувенірної продукції. Наші магнітики цінуються своєю якістю по всій країні. Наші виробничі потужності дозволяють виконати будь-яке замовлення клієнта в найкоротші терміни. У телефонному режимі наші фахівці допоможуть Вам вирішити всі питання, що стосуються замовлення. Замовивши магнітики у нас Ви отримаєте продукцію відмінної якості за доступними цінами.

Рекламний фото сувенір є унікальним сувеніром і поєднує в собі і рекламу, пам’ять про тих моментах, які залишаться на довгі роки. Саме тому, якщо Ви плануєте підвищити впізнаваність і популярність бренду, якщо у Вас є бажання отримання можливості ефективної реклами, то для Вас один вибір – фотмагнти. 

Бажаєте дізнатися більше про наші продукти та послуги? Потрібна консультація менеджера! Зателефонуйте нам, і ми розповімо вам все, що вас цікавить.