Що таке магнітний вініл в листах і де його використовують?

Что такое магнитный винил в листах
Що таке магнітний вініл в листах і де його використовують?

Магнітний вініл в листах є формою гнучкого магніту. Призначений для зчеплення з феромагнітними матеріалами. Може використовуватися в якості основи для розміщення металевих предметів, і навпаки (в такому випадку буде потрібно металева поверхня). Підходить для виробництва дитячих пазлів, авто реклами, плакатів, візиток, фотопаперу та ін.

При виборі магнітної плівки враховується її товщина: для друку фотографій підходить більш тонке полотно, а для об’ємної рекламної продукції – від 0,9 мм. Це пов’язано з тим, що магнітна сила прямо залежить від товщини ферритового шару. Магнітний лист з більшою товщиною буде міцніше триматися на автомобілі або інший зовнішній поверхні.

Поставляється з клейовий стороною або без неї, може мати покриття ПВХ.

Магнітна гума в листах більш зручна і універсальна в виробництві невеликих і середніх партій товару. Її зручно транспортувати і зберігати. До того ж не у всіх є обладнання для роботи з рулонних типом матеріалу.

Купити магнітний вініл в листах потрібно тому, що він універсальний, безпечний, простий в обробці, довговічний в експлуатації, практичний, може використовуватися багаторазово.

Бажаєте дізнатися більше про наші продукти та послуги? Потрібна консультація менеджера! Зателефонуйте нам, і ми розповімо вам все, що вас цікавить.